Hansghohe tīra dārzeņus zem dušas

Jaunumi izstādē imm Cologne 2014. Hansgrohe ir laidis klajā jaunu virtuves maisītāja modeli.

Metris virtuves maisītājs tika radīts sadarbībā ar ilggadējo Hansgrohe partneri Phoenix Design. Viņa bija tāda paša nosaukuma vannasistabas maisītāju kolekcijas dizainere. Virtuves maisītājam ir tāda pati plata dušas strūkla. Tas ir lieliski piemērots dārzeņu un salātu lapu mazgāšanai.

Metris klāstā ir fiksētie un izvelkamie viensprauslu maisītāji un izvelkamie divsprauslu modeļi. Magnētiskais MagFit turētājs nodrošina, ka izvelkamā dušas galviņa pēc lietošanas tiek ievilkta un droši fiksēta. Ergonomiskais rokturis ļauj pagriezt izsmidzinātāju un ieslēgt un izslēgt ūdeni. Ūdens spiedienu un temperatūru var regulēt ar elkoni.

Lasīt arī  Romantiskais minimālisms
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: