Hidromasāžas dušas kabīnes: monobloka un moduļu dušas kabīnes

Pirms iegādāties burbuļvannu, jums ir jāatbild uz jautājumu: kādu konstrukciju izvēlēties: monobloka vai moduļu?? Katram veidam ir savas priekšrocības un trūkumi. Izpētiet tos detalizēti.

Saviem klientiem es iesaku masāžu ar burbuļvannu. Jūsu izvēlei ( vanna vai burbuļvanna ) jābūt pilnīgi individuālam lēmumam. Manuprāt, pēdējā laikā daudzfunkcionālās dušas kastes ir kļuvušas ļoti populāras, pateicoties funkciju pārpilnībai un dažādām iespējām. Iegādājoties dušas kabīni, jūs faktiski iegūstat mini SPA salonu savās mājās. Mana izvēle ir GLASS dušas kabīne, modelis

Es saviem klientiem iesaku hidromasāžu. Jūsu izvēle ( vanna vai burbuļvanna ) ir individuāls lēmums. Manuprāt, daudzfunkcionālās dušas kabīnes pēdējā laikā ir kļuvušas ļoti populāras, jo tām ir daudz funkciju un dažādas iespējas. Iegādājoties dušas kabīni, jūs faktiski iegūstat mini SPA salonu savās mājās. Mana izvēle ir GLASS dušas kabīne, modelis Hide

Monobloku modeļi

viss vienā. Whirlpool dušas ( kastes ) tiek piegādātas saliekamās. Tās ir tikai jāuzstāda pareizajā vietā, jāpievieno ūdenim un jāizplūst. Jums nav jādomā, kā uzstādīt virpuļvannu sistēmu, kā samontēt sienas, paliktni un citas detaļas. Nav nepieciešami arī būvdarbi. Daudzi modeļi piedāvā gaismas terapiju ( krāsainu apgaismojumu ) aromterapiju, radio, CD atskaņotāju un tvaika pirti. Ne katrā vannas istabā var uzstādīt monobloka kabīni. Tas neiederētos, piemēram, mazā telpā vai neregulāras formas nišā.

Monobloka kabīnes priekšrocības

 • Viegla uzstādīšana.
 • Pilnībā samontēts.
 • Visas sistēmas gatavas darbam.

monobloka dušas kabīnes trūkumi

 • Vienmēr augsta cena.
 • burbuļvannas dušas kabīnes ir piemērotas tikai plašām vannas istabām.
 • Dušas kabīnes konfigurāciju nevar mainīt. Varat uzstādīt vēlamās sistēmas vai, gluži pretēji, atteikties no nevajadzīgām funkcijām.
Lasīt arī  4 piezīmes par vannas maisītāju

"Viss nepieciešamais jau ir iekļauts monobloka dušas kabīnes pamatkomplektā: vienkārši pievienojiet un izmantojiet.

Saliekamās konstrukcijas

Ar skrūvi. Šajā gadījumā mēs nerunājam par dušām kā tādām. Jūs izvēlaties atsevišķus elementus, no kuriem salikt konkrētu modeli. «Veidot" Ir lietderīgi iegādāties savu dušas kabīni ar nelielu vai vidēju budžetu.

Saliekamā dušas kabīne ar hidromasāžu var sastāvēt no šādām sastāvdaļām: dušas paliktnis, sienas, durvis, dušas statīvs vai hidromasāžas panelis, rokas duša, maisītājs, vadības sistēma utt. Var trūkt vienas vai vairāku sastāvdaļu.

Bez kā nevar iztikt, būvējot saliekamo pirts kabīni? – Jums noteikti būs nepieciešams virpuļvannas panelis.

Statīvs un sprauslas. Visvienkāršākais veids, kā izveidot kabīnes virpuļvannu, ir iegādāties dušas kolonnu un dušas strūklas. Komplekta izmaksas parasti ir zemākas nekā hidromasāžas paneļa izmaksas. Šajā gadījumā sprauslas ir iebūvētas sienā. Tiek piegādātas karstā un aukstā ūdens caurules. Šeit ir uzstādīts arī dušas maisītājs un sprauslu vadības ierīces.

Attēlā: Hansgrohe 27001000 modelis.

Daļas. Dušas kabīnes teknes ir izgatavotas no akrila, keramikas, dabīgā vai mākslīgā akmens, emaljēta čuguna vai tērauda. Var iztikt arī bez dušas paliktņa ( tajā ir iebūvēta atkritumu izplūdes vieta ). Saliekamās dušas kabīnes rāmis parasti ir izgatavots no alumīnija, bet durvis – no plastmasas vai stikla. Ir arī bezrāmju modeļi: tajos sliedes ir piestiprinātas tieši pie sienas, un fiksētās daļas ir piestiprinātas arī pie paliktņa vai grīdas. Ir iespējams izvēlēties arī iespēju "bez sienām" — Pie nišas ieejas piestipriniet dušas sliedi ar dušas aizkaru. Uzstādot saliekamo dušas kabīni, varat izvēlēties dušas pīlāru vai hidromasāžas paneli. Abas parasti ir aprīkotas ar roku dušu. Kā slīpās grīdas aizstājēju varat izmantot arī fiksētu dušas galviņu pie sienas vai griestiem.

Lasīt arī  13 kvadrātveida dušas kabīnes

Saliekamās kabīnes priekšrocības

 • Izvēles brīvība: dažādu ražotāju aksesuāri ir pieejami jūsu rokai.
 • Var uzstādīt visu izmēru vannas istabās, pat ļoti mazās.
 • Cena ir atkarīga no jūsu izvēlētās detaļas. Parasti detaļu komplekts maksā lētāk nekā pilna monobloka dušas kabīne.

Ja hidromasāžas paneli nomainīsiet pret vienkāršu dušas kolonnu ar rokas dušu, iegūsiet saliekamu, bet ne hidromasāžas dušas kabīni.

Saliekamo dušas kabīņu trūkumi

 • Sarežģītāka un laikietilpīgāka uzstādīšana.
 • Mazāk sarežģīta hidromasāžas sistēma.
 • Parasti trūkst papildu funkciju: hroma vai aromterapijas, CD atskaņotāja, radio utt.


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: