Villeroy vannas istabas ģeometrija & Boch

Villeroy & Boch sanitārtehnikas izstrādājumu klāsts ir papildināts ar jaunu vannu kolekciju. Balstoties uz divām ģeometriskām formām, dizaineri ir radījuši daudz iespējamu kombināciju, kas atkarīgas tikai no telpas lieluma.

Villeroy& Uzņēmums Boch piedāvā svaigu Loop&Boxart vannu kolekciju Draugi. Pirmo reizi izstādīta santehnikas izstādē SHK 2012, un šī sērija jau ir saņēmusi prestižo Red Dot balvu. Šajā kolekcijā zīmols vadās ne tikai pēc estētiskiem principiem ( "Stilīgs dizains vienmēr piesaista uzmanību – ) sērijas devīze, bet arī attiecībā uz funkcionalitāti un daudzpusību gabalu.

Saskaņā ar radītāju teikto, vannu dizains ir balstīts uz diviem skaitļiem- ovālas un taisnstūra formas. Faktiski tas nozīmē divas dažādas formas ( brīvstāvošajiem modeļiem ) un visiem pārējiem ) kas var būt attiecīgi ovālas vai taisnstūra formas ( tomēr visi leņķi ir apaļi gan līniju gluduma, gan drošības dēļ;. Ņemot vērā esošo vannas istabu mainīgos parametrus, Loop& Draugu klāstā ir brīvi stāvoši, iebūvējami un stūra modeļi ( tostarp trapecveida modeļi kompaktām telpām un nestandarta sešstūra modeļi ). Tā kā iekšējais augstums ir tikai 44 cm, jūs ievērojami ietaupīsiet ūdens patēriņu.

«Pildījums", Vannu var pēc izvēles aprīkot ar burbuļvannu ( Whirlpool sistēmas ) vai arī varat izvēlēties piederumus galvas balsts, plaukts, sēdekļa spilvens, pretslīdošs kāju balsts.
Materiāls Loop& vannām Friends ir izgatavots no higiēniskas akrila šķiedras spilgti baltā vai Alpu baltā krāsā.

Aplūkojiet arī citus Villeroy & Boch modeļus Boch.

Lasīt arī  Ātrāk, augstāk, spēcīgāk
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: