Bosch tīra rūpīgi un zem spiediena

Bosch ir laidis klajā augstspiediena tīrīšanas iekārtu AQT klāstu.

2016. gada jaunums no Bosch- Šī līnija ( ) augstspiediena mazgātāju AQT DIY 2016. Ir seši pamatmodeļi un četri papildu auto komplekti, no kuriem katrs var izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko tīrīšanas līdzekli. Tīrītāji tiek piegādāti samontēti un gatavi lietošanai uzreiz pēc izsaiņošanas. Īpaši ērts ir plašais piederumu klāsts. Atkarībā no modeļa tīrīšanas ierīces ir aprīkotas ar ventilatora uzgali, 90° uzgali un smidzināšanas galviņu grūti aizsniedzamām vietām, putu pūtēji ar 350 ml un 500 ml mazgāšanas līdzekļa tvertnēm, zemspiediena birste un uzgalis 3-in-1, sūkšanas uzgalis, cauruļu tīrītājs. Tīrītājiem ir nodalījumi piederumiem un salokāmi rokturi, tāpēc tos ir viegli uzglabāt.

Visiem AQT klāsta tīrīšanas līdzekļiem ir hermētisks alumīnija sūknis, kas ir gan jaudīgs, gan izturīgs. Ja nav pieejams ūdensvads, tīrītājs var ņemt ūdeni no ( dīķa, mucas ) atklāta avota un turpināt darbu. Neatkarīgi no izvēlētā smidzināšanas režīma motors un sūknis vienmēr automātiski izslēdzas, kad tiek atlaists pistoles sprūds. Šī funkcija novērš nejaušu ūdens šļakstīšanos, ietaupa enerģiju un nodrošina zemu trokšņa līmeni.

Lasīt arī  Tatjana Sterhova par pareizo dārzkopības sezonas sākumu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: