Hotpoint vertikālais grils veselīgai un garšīgai gatavošanai

Jaunais Hotpoint grils ar dubulto karstumu samazina tauku saturu gaļā un zivīs līdz pat 3 reizēm, salīdzinot ar cepšanas pannu, padarot ēdienu veselīgāku, sulīgāku un aromātiskāku.

Funkcija kompakts Hotpoint grili Vienkārši ievietojiet ēdienu starp diviem plauktiem un novietojiet to vertikāli centrālajā nodalījumā, kur tas tiek vienmērīgi grilēts no abām pusēm. Šī dubultā grilēšanas tehnoloģija ļauj pagatavot gaļu, zivis vai dārzeņus uz pusēm īsākā laikā salīdzinājumā ar tradicionālajām gatavošanas metodēm. Tādējādi tauku un sulas pārpalikumi pil uz noņemamās pilienu paplātes, tādējādi praktiski novēršot šļakatu veidošanos.

Ierīce ļauj pielāgot iestatījumus dažādiem ēdienu veidiem. Grilam ir 4 sildīšanas līmeņi, Maksimālā jauda ir līdz 1300 W. LED indikators Ciparu taimeris uz vadības paneļa informē, kad cepeškrāsns ir gatava lietošanai, un taimeris ļauj iestatīt precīzu gatavošanas laiku.

Grila dizains Tradicionālais Hotpoint stils: korpusi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, bet sānu paneļi ir no karstumizturīgas melnas plastmasas. Grila rokturi un kājiņas ir neslīdošas. Visas noņemamās grila daļas – grila režģi, pilienu noteces pannu, sānu paneļus un skrejceļus – var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Hotpoint VG 120 GHX0 vertikālais grils pieejams no 2017. gada novembra. Ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 7 990 Euro.

Lasīt arī  Electrolux Rococo ierīces
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: