LG CORDZERO™ A9 bezvadu vertikālais putekļu sūcējs, kas tiek prezentēts Technoparkā

LG Electronics un inovatīvo veikalu tīkls Technopark paziņo par bezvadu vertikālo putekļu sūcēju flagmaņa modeļa LG CordZero A9 tirdzniecības uzsākšanu. Aprīkots ar divām uzlādējamām baterijām un pielāgojamu teleskopisku alumīnija cauruli, LG jaunais putekļsūcējs nodrošina papildu ērtības mājas palīga lietošanā un uzglabāšanā.

Jaunais modelis ļauj darboties Līdz 80 minūtēm bez uzlādes Standarta lietošana ar nemotorizētiem uzgaļiem ( 40 minūtes ar vienu akumulatoru ). Šāds ilgs tīrīšanas laiks ir iespējams, pateicoties nomaināmai litija jonu akumulatora tehnoloģijai LG Dual PowerPack – saglabā 90 % no rūpnīcas jaudas pēc 300 uzlādes cikliem.

LG CordZero A9 piedāvā arī augstas jaudas un turbo režīmus. Uzlādes indikators ļauj uzraudzīt tīrīšanas procesu un vienmēr zināt, cik daudz laika ir atlicis līdz tīrīšanai. Tādējādi tas norāda, kad nepieciešams uzlādēt akumulatoru. Teleskopiskā caurule ir viegli regulējama 4 dažādos augstumos, lai jūs varētu aizsniegt pat griestus vai izsūkt vissīkākās putekļu daļiņas.

LG CordZero A9 vertikālajam putekļu sūcējam ir Smart Inverter Motor™ P9 ( 10 gadu ražotāja garantija ) kas nodrošina vairāk Ilgs dzīves cikls. Veido spēcīgu virpuli, kas efektīvi aiztur putekļu daļiņas.

Integrēts tiešās piedziņas motors Power Drive Nozzle™ iekšpusē rotējoša birste nodrošina vienādu sūkšanas un savākšanas jaudu gan uz gludām grīdām, gan paklājiem. Aksiālā Turbo ciklona™ piecu pakāpju putekļsūknēšanas sistēma, Tas rada spēcīgus iesūces gaisa virpuļus un likvidē līdz 99,99 % putekļu daļiņu HEPA filtrs. AEROSCIENCE vakuumtehnoloģija izmanto jaudīgus mini gaisa virpuļus, lai atdalītu daļiņas. Opti-balanced Handle™ ērti turēt rokās, neradot pārmērīgu slodzi rokām. Ērti novietota vadības kārba ļauj viegli kontrolēt jaudu un aktivizēt Turbo režīmu, tikai pieskaras īkšķim.

Ērta tehnoloģija Pret sapīšanos aizsargāta birste Samazina matu un mājdzīvnieku spalvu sapīšanos uz birstes, padarot tīrīšanu ērtāku. Kombinētais uzgalis "2 in 1" ļauj vienlaikus tīrīt mīkstās mēbeles grūti aizsniedzamās vietās un, kad birste ir izstiepta, ļauj tīrīt cietas mēbeles, tās nebojājot. Ir arī tiešais uzgalis cietām virsmām un plaisu sprauslas uzgalis.

Lasīt arī  Miele laiž klajā jubilejas putekļu sūcējus

Viegla atkritumu tvertnes iztukšošanaVienkārši novietojiet putekļusūcēju virs atkritumu tvertnes un nospiediet pogu, lai atvērtu atkritumu tvertni.

Putekļsūcēju un uzlādes bāzi var novietot visērtāk jebkurā vietā: pie sienas, vertikāli uz grīdas, horizontāli uz grīdas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: