Bauknecht tehnikas pirmizrāde

Vācu zīmols Bauknecht šopavasar prezentē jaunus augstākās klases sadzīves tehnikas modeļus.

Aprīlī Minhenē pasaules pirmizrādi piedzīvoja trīs jauni Bauknecht produkti. Ledusskapis Ultimate No Frost patstāvīgi kontrolē un regulē temperatūru un mitruma līmeni, lai ilgāk saglabātu pārtikas produktus svaigus ( ProFresh tehnoloģija ). Šim nolūkam palīdz arī īpaša nulles° zona BioZone gaļas un zivju uzglabāšanai: temperatūra tuvu 0°C.

ProFreeze tehnoloģija, kas nepārtraukti atver durvis, lai novērstu to, ka ledusskapja nodalījuma iekšpuse kļūst siltāka nekā parasti, un lai uzturētu pareizu temperatūru. Ledusskapja iekšpusē var regulēt nodalījumu novietojumu un lielumu. Un zema enerģijas patēriņa LED apgaismojums nodrošina optimālu satura redzamību.

PremiumCare – Veļas mašīna un žāvētājs duo. Abi ieguvuši prestižo iF Design Award un Red Dot Product Design Award 2015 balvu. Modeļiem ir A+++ energoefektivitātes klase: tie ietaupa ūdeni un enerģiju. Un tie darbojas gandrīz klusi. Veļas mazgājamā mašīna ar īpašu sensoru palīdzību nosaka ielādes līmeni un apģērba netīrību. Un tas piegādā tieši tik daudz ūdens, cik nepieciešams – ne vairāk. Var izvēlēties no vairākām mazgāšanas programmām: SoftMove tehnoloģija kontrolē mazgāšanas ātrumu un bungas apgriezienus, lai nodrošinātu optimālus rezultātus. Drēbes ir minimāli krokotas, tāpēc tās ir viegli gludināmas. Vienlaikus var izmazgāt līdz 12 kg veļas.

Nerūsējošā tērauda veļas žāvētājs pārsteidz ar savu 121 litra ietilpību. Līdz 10 kilogramiem veļas vienlaicīgi. Viedais 3D AirCare žāvētājs žāvē drēbes maigi un vienmērīgi. Programma WoolPerfection ļauj izžāvēt pat vilnas audumus. Īpašā svaiguma funkcija ar RefreshingBall nodrošina apģērba svaigumu. To var darbināt atsevišķi no žāvētāja Piemēram, lai no rīta ātri atsvaidzinātu saturu.

Lasīt arī  MittiCool ekoloģiskais ledusskapis, kas darbojas bez elektrības
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: