Regia amforas izlietne

Vannas istabas priekšmets, piemēram, izlietne, savu nosaukumu ir ieguvis, pateicoties tā līdzībai ar gliemežnīcu. Taču mūsdienās ir iespējams atrast gandrīz jebkuras formas izlietni. Piemēram, "Cersaie 2009" jaunums, rūpnīcas Regia ražotais Milos, ir vairāk līdzīgs vāzes vai pat amforas formai.

Jaunā Milos modeļa nosaukums, kas tika izgudrots uzņēmuma vajadzībām Regia dizainers Bruneja Rapisarda ( Bruna Rapisarda ) no Grieķijas salas Milos. Vai tas nav tāpēc, ka izlietnes forma atgādina antīku amforu??

Milos izlietne sastāv no diviem elementiem Dekoratīvs pjedestāls un apaļa bļoda. Sākotnēji izlietne tika piedāvāta melnbaltā krāsā, bet pēc tam tika nolemts "pievienot krāsu". Tieši laikā, kad notika Cersaie 2009, tika radītas versijas ar zelta vai sudraba lapu rotājumiem.

Izlietnei ir ne tikai skaists dizains, bet arī teksturēta virsma – tā ir veidota, izmantojot smilšu strūklas iekārtu. Interesanti, ka pats jaunais produkts nav izgatavots no sanitārtehnikas, bet gan no speciālā Tecnoglass.

Milos no Regia var pasūtīt dažādās versijās ar astoņiem dažādiem pjedestāla modeļiem. Un seši dažādi trauku veidi! Milos virsma var būt gluda vai rotāta ar trīs dažādiem rakstiem Burbuļi, abstrakti raksti vai lapas ( tas var būt balts raksts uz melna fona vai otrādi ). Ļaujiet savai iztēlei vaļu, apvienojiet!

Lasīt arī  Roca galerija Sanpaulu un kļūs par septīto galeriju pasaulē
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: