Dornbracht rudenī piedalās izstādē Sanktpēterburgā

2014. gada 19. septembrī Ziemeļu galvaspilsētā sāksies starptautiska izstāde-turneja "Handmade in Germany".

Izstādes ekskursija Ar rokām ražots Vācijā ( "Ražots ar rokām Vācijā )))))))) notiks vairākus gadus un apceļos pasauli. Rīgas, Ņujorkas, Šanhajas, Tokijas, Stambulas un citu pilsētu apmeklējumi. Izrāde sāksies 19. septembrī Sanktpēterburgā. Pilsētai ir īpašas attiecības ar vācu amatniekiem un tirgotājiem, kas aizsākās jau 18. gadsimtā. Arī vācu arhitekti, inženieri, zinātnieki ir ietekmējuši ziemeļu galvaspilsētas tēlu.

Izstādes sākumpunkts būs Svētā Pētera un Pāvila luterāņu baznīca ( Pētera un Pāvila baznīca ) Ņevska prospektā. Jūs redzēsiet ar rokām darinātus mūsdienīga vācu dizaina priekšmetus. Izstādes dalībnieku vidū būs labi pazīstami vācu zīmoli. Starp tiem bija arī uzņēmums Dornbracht, kas prezentēs šī gada jaunumu Izlietnes maisītājs MEM ar jauno rozā zelta Cyprum apdari ( tas ir izgatavots no 18 karātu zelta un vara ). Maisītājs, kas pirmo reizi tika laists klajā 2003. gadā, jau ir kļuvis par dizaina ikonu. Mūsdienās tā formas ir pārdomātas mūsdienīgāk, taču modelis joprojām tiek izgatavots gandrīz pilnībā ar rokām.


Skatīt citas Dornbracht kolekcijas.

Lasīt arī  Japāņu stils jaucējkrānos
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: