Izlietne 1000 un 100 tūkstošiem. berzēt. – kāda ir atšķirība?

Lētākā virtuves izlietne ir tikai štancēts trauks ar izplūdes atveri; dārgākā ir dizaina objekts ar vairākām bļodām un/vai spārniem, ko papildina ērti piederumi. Par ko mēs maksājam katrā gadījumā? Atšķirību un nianšu izpēte.

Ekonomiskā klase ( 1 000-3 000 Euro. )

Izlietnes zemā cena ir diezgan pamatota – nav nekādu papildu iespēju.

Attēlā: BLANCO RONDOVAL izlietne no Blanco.

Minimāla funkcionalitāte. Izlietne, kas maksā aptuveni tūkstoš Euro, tiks izgatavota no plānas nerūsējošā tērauda ar štancēšanas tehnoloģiju, tai būs neliels izmērs ( 50-60 cm ) un seklas bļodas dziļums – līdz 15 cm. Forma var būt jebkāda: apaļa, kvadrātveida vai taisnstūra.

Plus spārns. Augšējā diapazona robežās par aptuveni 2-3 tūkstošiem. berzēt., ekonomiskā klase ( 3,000 līdz 3,000 berzēt; nedaudz vairāk "uzlabotas" ir pieejams modelis. Arī tas būs izgatavots no nerūsējošā tērauda, bet tam būs neliela bļoda, uz kuras varēsiet novietot slapjās krūzes un svaigi nomazgātus augļus un dārzeņus.

Vidusslānis ( 3 000-8 000 Euro. )

Cits materiāls vai vairāk iespēju. Vidējās klases izlietņu cenas sākas no 3 tūkstošiem Euro. Par šo naudu jūs varat iegādāties metāla modeli ar lielu spārnu vai vienkāršu kompozītu ( mākslīgais akmens ).

Nerūsējošais tērauds. Vidējas cenu kategorijas izlietnei parasti ir viena liela bļoda kreisajā vai labajā pusē. Varat izvēlēties arī modeli ar divām bļodām, taču izvēle ir ierobežota Šādas izlietnes parasti ir dārgākas.

Lasīt arī  Virtuves izlietņu nacionālās iezīmes

Izgatavots no kompozīta. Par šo naudu var iegādāties vienkāršu apaļu vai kvadrātveida izlietni bez spārniem vai papildu bļodām no mākslīgā akmens. Šis materiāls šobrīd ir vispopulārākais, pateicoties tā estētikas un praktiskuma kombinācijai. No kompozītmateriālu izlietnēm var izgatavot ne tikai izlietni, bet arī darba virsmu, kurā tā ir iebūvēta. (

( ( 10 000-50 000 Euro. )

Eiropas zīmoli. Plašajā diapazonā no 200 līdz 1000 eiro atradīsiet lielāko daļu vadošo Eiropas ražotāju modeļu. Tās ir augstas kvalitātes izlietnes, kas saviem īpašniekiem kalpos daudzus gadus. Piederumus var izvēlēties pēc saviem ieskatiem, taču atcerieties, ka katra opcija palielina cenu.

Kompozīts vai nerūsējošais tērauds. Izmantotie materiāli ir tādi paši kā iepriekšējās cenu grupās, taču dārgākā versijā. Piemēram, nerūsējošais tērauds ir biezāks, un izlietne ir metināta divās daļās, lai palielinātu izlietnes dziļumu.

Dažādas bļodu un spārnu kombinācijas. Premium klases izlietnes parasti ir diezgan lielas. Vidēji 100×50 cm platībā var izvietot vienu, divus vai trīs traukus un/vai vienu vai divus spārnus. Tādējādi jūs mazgājat katlus un pannas dažādos nodalījumos un pēc tam tos novietojat un izvietojat dažādās plaknēs un visu, kas atrodas izlietnē.

Attēlā: Apell SQ1002IRSC / SQ1002ILSC izlietne.

( automātiskais iztukšošanas vārsts ). Daudzi modeļi ir aprīkoti ar šo ierīci, kas ļauj atvērt un aizvērt notekas atveri, nelecot izlietnes tvertnē.

Aksesuāri. To izmantošana atvieglo mājsaimnieces darbu virtuvē tie novērš nepieciešamību pārnest ēdienu no izlietnes uz darba virsmu un atpakaļ. Lūdzu, ņemiet vērā: piederumi ne vienmēr ir iekļauti komplektācijā, bieži vien tie ir jāpērk atsevišķi.

  • Kapāšanas dēlis. Uzstāda uz izlietnes augšējās daļas vai izlietnes traukā. Ietver papildu darba virsmu.
  • Režģis. Uzstādīts uz bļodas. Izmanto augļu un dārzeņu, kā arī citu priekšmetu mazgāšanai un žāvēšanai.
  • Grozs trauku nosusināšanai. Ūdens no mazgātajiem traukiem ieplūst tieši izlietnē.
  • Dīvāniņš. Plakanais cimdiņš, kas piestiprināts izlietnes mazajam traukam. Funkcijas līdzīgas režģa gludeklim.
  • Dozators. Zem izlietnes uzstādīta elektroierīce samaļ pārtikas atkritumus un izskalo tos kanalizācijā.
Lasīt arī  Kā izvēlēties pareizo virtuves maisītāju

  • ROAN3IAC / ROAN3IBC Apell izlietne.
  • BLANCO IDESSA 6 S izlietne no Blanco.
  • izlietnes TO1002IRAC / TO1002ILAC / TO1002IRBC / TO1002ILBC Apell.
  • BLANCO SUBLINE 700-U Līmeņa izlietne no Blanco.

Luksusa klase ( 50 000-120 000 Euro. )

Luksusa risinājumi. Dažkārt virtuves izlietne maksā vairākus tūkstošus eiro. Bet kāda ir cena, kas jāmaksā?? Tam var būt dažādi iemesli:

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: