Virtuves maisītāja izvēle

Kurš ir labākais virtuves maisītājs – ar vienu sviru, ar divām svirām vai bezskārienveida?? Kas jāņem vērā, izvēloties vannas istabu? Ieskats konstrukcijā, materiālos un apdarē.

Vienvirziena maisītājs ir optimāls risinājums. Tie ir ideāls funkcionalitātes, izmaksu un dizaina apvienojums. Vienviras virtuves krāni bieži ir aprīkoti ar rokas dušu.

Raksta saturs
Lasīt arī  Mājas pirtis un saunas

Īpašās iezīmes

Kā virtuves maisītāji atšķiras no vannas istabas maisītājiem?

Virtuves maisītājam pirmkārt jābūt ergonomiskam un ērtam. Manuprāt, labākais risinājums ir vienvirziena svira. To var atvērt un ūdens temperatūru iestatīt ar birstīti. Ļoti ērti, ja rokas ir aptraipītas, piemēram, ar mīklu.

Virtuves maisītājam pirmkārt un galvenokārt jābūt ergonomiskam un ērtam. Manuprāt, labākais risinājums ir vienvirziena svira. Varat to atvērt un ar roku regulēt ūdens temperatūru. Ļoti ērti, kad rokas ir netīras, piemēram, ar mīklu.

Paslēpt

  • Augsts izsmidzinātājs. Virtuves maisītāju izlietne ir liela augstuma, kas ļauj piepildīt tējkannu vai izmazgāt lielu katlu.
  • Papildu slēdzis. Dažiem modeļiem ir arī ūdens ieplūdes slēdzis trauku mazgājamās mašīnas vai veļas mazgājamās mašīnas ieplūdei, kas atrodas maisītāja pamatnē.
  • Rotācijas izsmidzinātājs. Tā vislabāk izmanto visu izlietnes laukumu. Un, ja tam ir zemas darbības līmenis, tam ir nepieciešams izvelkamais izsmidzinātājs. Tas ir īpaši ērti, ja jums ir izlietne ar divām bļodām vai lielu izlietni.

Dizains

Tirgū pieejamos maisītājus var iedalīt trijās pamatgrupās: bezskārienjutīgie, ar divām svirām un ar vienu sviru.

Papildus vienvirziena maisītājam ir pieejams arī šarnīrveida izsmidzinātājs, kas ļauj mainīt izsmidzinātāja atrašanās vietu.

Pie loga. Ir pieejams arī virtuves maisītājs, kas ir īpaši paredzēts uzstādīšanai pie loga. Ja nepieciešams atvērt vērtni, maisītāju var viegli noņemt no darba virsmas un vienkārši novietot uz sāniem. Nav nepieciešami nekādi rīki.

Attēlā: virtuves maisītāji ar vienu sviru ļauj ieslēgt ūdeni un regulēt spiedienu tikai ar vienu roku vai pat ar elkoni.

Taču to skaits ar katru gadu samazinās par labu vienas sviras modelim.

Iespējams, ka divu rokturu jaucējkrāni virtuvē nav paši ērtākie. Taču tas ir neaizstājams arī retro interjerā! Rokturi ir mākslas darbs.

  • Maisītājs K-8762 no Kohler rūpnīcas
  • 1900 Cuisine 02 maisītāju krāns no rūpnīcas THG
  • 4203 Herbeau maisītāja krāns Namur
  • ZD1686 Zucchetti maisītājs ZD1686, dizainers Thun Matteo, Rodriguez Antonio

Maisītājs K-8762 no Kohler rūpnīcas.

Ļoti praktiski ir arī krāni bez svirām. Vislabākais veids, kā kontrolēt ūdens plūsmu, ir novietot rokas pie krāna, un ūdens plūst automātiski – un tieši tas ir tas, kas jums nepieciešams bet ne vienmēr var regulēt temperatūru. Un tas maksā vairāk nekā pārējie divi jaucējkrāni.

Virtuvē bezskārienmikseri ir ļoti ērti – rokas, ar kurām tikko mīcījāt mīklu, nesabojās vārstus.

Keramikas krāna patronas montāžas shēma
: 1 –
 Aizbāzni, lai noslēgtu ūdens padevi; 2 – keramikas diski;
3 – karstā ūdens padeve;
4 – Auksts ūdens virtuvē.

Ierīce

Kārtridžs starplikas vietā. Vienmēr aktuālo ūdens noplūdi no jaucējkrāniem ar gumijas blīvējumu ir aizstājuši virtuves maisītāji ar keramikas vai lodīšu patronām. Šīs sistēmas ir uzticamākas un izturīgākas nekā iepriekšējās. Cena, protams, ir augstāka, bet ne būtiski. Turklāt gandrīz visi – pat lētie – virtuves maisītāji tagad ir pieejami tikai ar "keramikas" furnitūru vai ar lodveida vārstu mehānismu.

Materiāli un apdare

Misiņš un hroms. Lielākā daļa virtuves maisītāju ir izgatavoti no misiņa ( vara un cinka sakausējuma ). Ir top modeļi, kas izgatavoti no vara vai nerūsējošā tērauda, taču tie ir diezgan eksotiski.

hroms ir visizplatītākais ( precīzāk- ) hromēts;. Tā popularitāte lielā mērā ir saistīta ar materiāla antibakteriālajām īpašībām: baktērijas nedzīvo uz hromētām virsmām virtuves krānos. Saliktās izlietnes bet ne tik izplatīts – mākslīgais akmens arī krāni bieži tiek izgatavoti no "kompozītmateriāliem". Vēl viena iespēja, lai gan mazāk izplatīta, ir dažādu krāsu emaljas. Virtuves maisītāji ir pieejami ar matētu, spīdīgu vai matētu apdari. Ir arī daži modeļi ar plastmasas pārklājumu.

Liela uzmanība tiek pievērsta virtuves jaucējkrānu apdarei.

Noderīgi padomi

  • Izvēloties virtuves maisītāju, pievērsiet uzmanību tā formai: jo vienkāršāks tas ir, jo mazāk netīrumu un kalcija nogulšņu uz tā parādīsies. Turklāt mikseri ir vieglāk tīrīt.
  • Lai pagarinātu jaunā maisītāja kalpošanas laiku, uzstādiet mehāniskos ūdens filtrus. Netīrumi ūdenī var sabojāt kārtridža keramikas plāksnes. Tas jo īpaši attiecas uz jaunākām ēkām, kurās caurules ir uzstādītas pirms sienas.
  • Ja jums patīk ļoti augsts virtuves maisītājs, pārbaudiet, vai tam ir labs aerators. Pretējā gadījumā, tiklīdz ūdens sāks tecēt, jūs šļakstīsiet visur.

Izvēloties virtuves maisītāju, neaizmirstiet par sīkumiem. ( it īpaši, ja maisītājs ir augsts ) un mehānisko ūdens filtru ( lai pagarinātu maisītāja kalpošanas laiku ).

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: