Kā izvēlēties dušas galviņu

Vieta, kur uzstādīsiet dušas galviņu, ietekmē daudzus tās darbības aspektus. Virs vannas vai dušas kabīnē? Jaunā vai vecā mājoklī? Vai jūs remontējat vai nomaināt vienu ierīci pret citu?? Kas jāņem vērā, izvēloties rokas dušu, augšējo dušu un higiēnisko dušu?.

Rokas duša – jūsu iecienītākā

Labākā "gaisa" reaktīvā lidmašīna. Mūsdienu roku smidzinātāji ievērojami atšķiras pēc strūklu skaita un veida. Jūs varat izvēlēties parasto, masējošo, turbulento un ar gaisu bagātināto strūklu. Pēdējais strauji pārņem tradicionālo dušas galviņu vietu, jo gaisa dušas tiek uzskatītas par lietderīgākām.

Gumijotas sprauslas tās ļauj izvairīties no cīņas ar kaļķakmeni – vienkārši pārbrauciet ar pirkstu pāri tām, un kaļķakmens "aizlidos".

Attēlā: Flaminia dušas galva Noke NK3220.

Iegādājieties rokas smidzinātāju ar gredzenu. Dažas roku skalošanas ierīces ir aprīkotas ar gumijas vai silikona rokturi ap dušas galviņu. Jums nav iebildumu to nomest Maz ticams, ka tas saskrāpēs vannas vai dušas kabīnes dibenu.

Mazs difūzijas leņķis. Daži mazumtirgotāji piedāvā iespēju izmēģināt dušas galviņu tieši pie dušas statīva. Tas ir ne tikai vizuāli saprotams vidusmēra cilvēkam, bet arī ļauj novērtēt ūdens izkliedes leņķi. Izvēlieties tādu, kas nav pārāk liels Pretējā gadījumā jūs nezināsiet, kur vērst dušas galviņu, un ārpus izlietnes netiks izšļakstīts ūdens.

Dušas galviņu var pagriezt ap tās asi, lai varētu izmantot četrus dažādus ūdens smidzināšanas veidus: maigu, aptverošu, apļveida un masējošu.

  • Kohler K-45427-CP rokas dušas galva.
  • Kohler K-45427-CP rokas dušas galva.
  • Kohler dušas galva K-45427-CP.
  • Dušas caurule K-45427-CP no Kohler.
Lasīt arī  Izlietnes maisītāja uzstādīšana

Ar RainAir ( ) ar gaisu bagātinātu miglas izsmidzināšanu dušas galviņā un temperatūras regulēšanas funkciju, kas samazina ūdens patēriņu.

Attēlā: Axor dušas turētājs 26020000.

Augšējā duša

Ja virs vannas. Dizaina ziņā ne pārāk izsmalcināts, bet no inženiertehniskā viedokļa – nevainojams. Tradicionālā vannā var būt 160 līdz 180 litri ūdens, tāpēc standarta sifons var viegli novadīt lielu ūdens daudzumu no augšējās dušas.

Ja atrodas dušas kabīnē. Augšējā duša parasti saražo aptuveni 50 litrus ūdens minūtē. Ja grīda ir klāta flīzēm un ar grīdas drenāžu, tas nerada problēmas. Notekas parasti ir viegli "nosusināmas" kur tā var saņemt vislielāko ūdens daudzumu. Tomēr dušas kabīnēs iebūvētie sifoni parasti caurlaiž tikai 36 litrus ūdens minūtē. Tāpēc, uzstādot augšējo dušu, ir vērts nomainīt sifonu pret modeli ar lielāku caurlaides spēju.

Dušas sifonam jāspēj izplūst vismaz 50 l/min. Vai arī uzstādiet dušas kabīnē dušas sliedi.

Vecā mājā. Augšējā duša darbojas ar 2 līdz 5 bāru spiedienu. Taču varat uzstādīt arī ūdenskrituma dušu ar zemāku spiedienu. Ja jūs vēl tikai remontējat, izmantojiet pirmssienu uzstādīšanas sistēmu: jūs varat vienlaikus paslēpt maisītāju armatūru sienā un veikt nepieciešamos sagatavošanās darbus. Tiem, kas jau ir veikuši vannas istabas renovāciju, var ieteikt dušas cauruli Showerpipe.

Showerpipe var uzstādīt gan vannas istabā, gan dušā. Tā sastāv no ( divu veidu strūklu ) augšējās dušas ( trīs veidu strūklu ) un termostata, ko var izmantot kā plauktu.

Dušas galva parasti ir savienota ar termostatisko krānu, kas palīdz izvairīties no pārsteigumiem, kad ūdens sāk tecēt.

Attēlā: Keuco maisītājs 54073.

Kā pievienot higiēnas dušu

Labāk, izmantojot termostatu. Dušas galviņu vislabāk ir savienot ar termostatisko maisītāju. Parasti parasts krāns ūdeni sajauc pēc noteikta laika aizkavēšanās Pastāv ļoti auksta vai pārāk karsta ūdens risks. Tas ir saistīts ar spiediena starpību starp aukstā un karstā ūdens caurulēm. Termostatam šādas problēmas nav zināmas: kamēr jauktā šķidruma temperatūra nav pareiza, no termostata nekas neizplūst.

Lasīt arī  11 iemesli, kāpēc neaizstāt parastu vannu ar burbuļvannu

Bide vāks. Ja finanses atļauj, sanitārās dušas vietā varat iegādāties bidē vāciņu. ( Vairāk lasiet sadaļā "Elektroniskā bidē: dušas galva ar noslēpumu" ).

Bidetes vāks var būt alternatīva dušai.

Kā izvēlēties dušas galviņu?

Dušas galva K-8501 / K-8502 / K-8543 no Kohler MasterShower kolekcijas WaterTile dušas galva K-8022 / K-8023 no Kohler Dušas galva K-8034 / K-8038 no Kohler WaterTile kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: