Izlietnes maisītāja uzstādīšana

Ikviens vismaz reizi dzīvē ir saskāries ar krāna uzstādīšanas vai nomaiņas problēmu. Mēs jums apliecinām: maisītāja krāna uzstādīšana ar savām rokām ir pa spēkam ikvienam, pat bez īpašām prasmēm.

sagatavošana

Virtuves jaucējkrāna uzstādīšana ne ar ko neatšķiras no vannas istabas jaucējkrāna uzstādīšanas. Pirms maisītāja uzstādīšanas ieteicams iztīrīt dzīvokļa vai lauku mājas ūdens sistēmu. Tas tiek darīts, lai attīrītu caurules no mehāniskām daļiņām ( kaļķakmens, smiltīm utt., kas uz tām ir pielipušas no iekšpuses.. ) kas var sabojāt kasetni. Procedūra, kas ir īpaši noderīga jaunākās mājās. Procedūra ir šāda:

1. Centrālās ūdens padeves atslēgšana.

2. Pievienojiet šļūtenes pie krāna ( kur jāpievieno maisītājs ) un nolaidiet tās tualetes podā vai, atskrūvējot krānu, nolieciet krānu notekūdeņu sistēmā.

3. Atkārtoti atveriet un aizveriet centrālās stāvvada caurules vārstus un nedaudz iztukšojiet ūdeni.

4. Ja vārsti ir atvērti, iztukšojiet ūdeni no visām jau uzstādītajām tualetēm, krāniem u. c.. ).

Pēc šīs procedūras ieteicams uzstādīt mehāniskos filtrus ( uzreiz aiz centrālajiem karstā un aukstā ūdens vārstiem ). Tas palīdzēs pagarināt ne tikai jaunā virtuves maisītāja, bet arī ūdens padeves sistēmas kalpošanas laiku ierīces virsma. Ūdens piemaisījumi nogulsnējas kā kalcija nogulsnes uz caurules iekšpuses un bojā maisītāja patronas keramikas plāksnes.

Uzstādīšana virtuvē ir tāda pati kā vannas istabā, saskaņā ar maisītājam pievienotajām instrukcijām. Pirms uzstādīšanas ūdens sistēma tiek izskalota, lai no tās tiktu noņemti smalkie mehāniskie piemaisījumi, un tiek uzstādīts mehāniskais filtrs, kas pagarina kārtridžu kalpošanas laiku un dzeramā ūdens kvalitāti.

Lasīt arī  15 virpuļvannas akrila vannas

Mazgāties pie loga. Šai izlietnei ir jāiegādājas īpašs salokāms maisītājs. Īpašā bajonetes montāžas sistēma ļauj viegli izvilkt maisītāju no galda virsmas vai izlietnes un "novietot" to uz izlietnes darba virsmas, lai tas netraucētu blakus esošās loga vērtnes atvēršanu. Šim nolūkam nav nepieciešami nekādi rīki.

Attēlā: Hansgrohe maisītājs 14872000 / 14872750 / 14872800.

� vai arī varat lejupielādēt uzstādīšanas norādījumus no ražotāja tīmekļa vietnes

Parasti ( detalizēti norādījumi par miksera uzstādīšanu ir pievienoti produktam, ja vien jums nav viltota ) vai arī varat lejupielādēt miksera uzstādīšanas instrukciju no ražotāja tīmekļa vietnes vai no . Mēs sīkāk nepaskaidrosim, kā piestiprināt maisītāju pie darba virsmas, izlietnes vai izlietnes. Arī maisītāja uzstādīšanas metode var atšķirties atkarībā no modeļa. Ir lietderīgi pievērst uzmanību krāna uzstādīšanas ar savām rokām vispārīgajiem aspektiem:

Vispārīga maisītāja montāžas shēma

Savienojiet maisītāja šļūtenes.

1.

Karstais ūdens tiek pieslēgts maisītāja kreisajā un labajā pusē auksts.

2.

Šļūtenes nedrīkst griezties ap savām asīm. Tie nedrīkst būt izliekti ( līkuma iedomātā apļa diametrs vismaz 50 cm ).

3.

Uzstādot maisītāju, pirms ar regulējamo uzgriežņu atslēgu pievelciet krāna daļas, kas paliks redzamas, aptiniet instrumenta spailes ar vadu lentu lai izvairītos no skrāpējumiem, kas saistīti ar.
Atskrūvējiet aeratoru.

4.

Pēc maisītāja uzstādīšanas to izskalo, atverot to ar pilnu jaudu un pārmaiņus izlaižot nedaudz karsta un auksta ūdens. Vispirms jāatskrūvē aerators, lai novērstu tā aizsērēšanu ar piemaisījumiem.
Izskalojiet maisītāju. Pārliecinieties, ka nav noplūdes.

5.

Pastāv pretrunīgi viedokļi par to, vai maisītāju nepieciešams iezemēt. Šis solis bieži vien nav iekļauts jaucējkrāna montāžas plānā. Tomēr ir labi to darīt, jo īpaši, ja jūsu māja ir jauna un startera panelī ir zemējuma josla. Neaizmirstiet, ka iezemējuma vada šķērsgriezumam jābūt vismaz 6 kvadrātmetri lielam. mm.
Lasīt arī  13 vannas sarkanos toņos

Maisītāja uzstādīšana virtuvē. Vannas istabas maisītāji dažkārt tiek uzstādīti pie sienas virs izlietnes. Maisītāja uzstādīšana virtuvē gandrīz vienmēr ir saistīta ar izlietni ( lielākā daļa virtuves izlietņu tiek pārdotas pat ar maisītāja atveri ). Virtuvē var atrast sienas maisītājus, taču to izvēle ir ierobežota. Turklāt jums ir precīzi jāsaskaņo krāna augstums – ne pārāk augsts () ne pārāk zems ( lai būtu iespējams mazgāt augstas pannas;.

Attēlā: Dornbracht elektroniskais vadības panelis ūdens plūsmas regulēšanai, dizaina autors – Sieger Design .

Pieslēgšana

( silfonu šļūtenes ( ar gofrētu malu ) izgatavotas no metāla, nevis gumijas ar metāla apvalku, ir optimāla cenas un kvalitātes attiecība. Pirmās ir nedaudz dārgākas, bet daudz uzticamākas. Lai kādu savienojumu izvēlētos, ir dažas lietas, kas jums jāzina:

  • Nesasprindziniet un nesavienojiet šļūteni – gan pirms savienošanas, gan tās laikā.
  • Nekad neieskrūvējiet sprauslas pārāk cieši: pastāv risks sabojāt blīvējumu vai noplēst vītni. Pievelciet to ar rokām, cik vien iespējams, un pēc tam pagrieziet ar uzgriežņu atslēgu aptuveni par pusapgriezienu. Tas ir pilnīgi pietiekami, lai nodrošinātu ciešu savienojumu.
  • Aptuveni stundu pēc maisītāja uzstādīšanas virtuvē pārbaudiet savienojumus. Ja parādās pilieni, pievelciet pilienu uzgalīti un pēc pusstundas pārbaudiet vēlreiz.
  • Tā kā ūdens padeve ir bieži jāpārbauda un pat jālabo, šim komponentam jābūt viegli pieejamam.
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: