16 Krievijā ražotas durvis

Itāļu un franču durvis tiek uzskatītas par skaistuma un kvalitātes etalonu. Bet tikai daži cilvēki zina, ka starp Latvijas ražotājiem jūs varat atrast arī luksusa durvis.

Durvis – svarīga interjera daļa. Tās var izmaksāt līdz pat vairākiem desmitiem tūkstošu, un tam ir izskaidrojums.. Durvis, tāpat kā mēbeles, pasvītro interjera statusu. Pretēji plaši izplatītajam uzskatam, ka tikai itāļu vai franču durvis var būt skaistuma un kvalitātes etalons, dažas Krievijā ražotas iekšdurvis var būt tām cienīga konkurence. Jūs varat atrast Latviešu iekšdurvis ar vitrāžām, mozaīku, arhitektūras elementiem, kaltiem elementiem un 3D kokgriezumiem. Piemēram, uzņēmuma LoranMebel durvis ir papildinātas ar Tiffany vitrāžām, bet uzņēmums Lumi strādā ar Livšica autorgravējumu. Vietējiem ražotājiem ir papildu priekšrocība, jo tie var pielāgoties Latvijas mājokļiem, kas ir daudz mazāki nekā Eiropas mājokļi. Piemēram, Bonita Casa Latviešu durvis ir izstrādātas divās versijās: veramās durvis Lielām telpām, bīdāmās maziem dzīvokļiem.

Lasīt arī  Kam un kāpēc ir nepieciešami stikla pakešu logi?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: