Kur tiek ražotas Bleu Nature mēbeles?

Šai rūpnīcai ir oriģināla specialitāte. Tā masveidā ražo mēbeles no koka, ko viļņi ir izskalojuši krastā. Kā? – Ieskats ražošanā.

Attēlā: Bleu Nature franču mēbeļu salons.

"Nekas nav mūžīgs, nekas nepaliek nemainīgs. Šajā ātrajā pasaulē ir svarīgi veltīt laiku, lai paskatītos apkārt un apbrīnotu dabas skaistumu, lai nedaudz pietuvotos tai."Formas, krāsas un visdažādākās kombinācijas manā prātā saplūst dejojošās vīzijās. Manuprāt, peldošā koksne un tās dabiskā erozija ir absolūti fascinējoša. Man ļoti patīk šī Mātes Zemes dāvana.".

Attēlā: Frenks Lefebvre, dizainers

Franču mēbeles, pat masveidā ražotas, atšķiras no itāļu mēbelēm ar to, ka tās ir "gabaliņveida", dizainu, tā sakot. Ir zīmols Bleu Nature- vēl viens apstiprinājums šim faktam. To 1995. gadā dibināja dizainers Franks Lefevrs ( Frank Lefebvre ). Viņš liek likmes uz peldošo koksni koksne, kas bijusi ūdenī. Pirmā kolekcija, kas tika prezentēta izstādē Maison&Objet, tika atzīta par "Gada atklājumu". Un daudzējādā ziņā paredzēja "dabiskuma" modi un eko. 2010. gadā Bleu Nature jau saņēma 8 dizaina balvas, un Marks Lefevrs kļuva par starptautiska uzņēmuma vadītāju, kura vērtība pārsniedz 2,5 miljonus eiro. 2011. gadā viņa saņēma 2011. gada zvaigznes balvu "Observeur du Design" un Eiropas patērētāju izvēles balva ( "Eiropas patērētāju izvēle" ).

Interesanti, ka Bleu Nature neuzskata sevi par vides aizstāvjiem. Drīzāk tos sauc par mēbeļu ražotājiem, jo
«pasaules ekopilsoņi.", respektējot otrreizējās pārstrādes ideju. Šķiet, ka jūs varat savākt daudz peldošas koksnes? Izrādās, ka tikai Ziemeļfrancijā vien gadā aptuveni 700 kubikmetru gadā. Skaidrs, ka ar to nepietiek, lai ražotu stabilas mēbeles. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka materiālu sarakstam tika pievienoti arī citi pārstrādāti koka materiāli, piemēram, lietoti celtniecības dēļi, vecas koka grīdas no remontdarbiem utt.

Lasīt arī  Vācijas pasūtījums

Ideja par koka atkārtotu izmantošanu bija diezgan populāra Rietumu arhitektūrā. Frenkam Lefebvram izdevās pārliecināt sabiedrību, ka vecie dēļi var būt omulīgi faktiski viņš radīja pārstrādātas koksnes mēbeļu modi. Šodien Bleu Nature piedāvā vairāk nekā 300 produktu, tostarp mēbeles, apgaismojumu, aksesuārus, tekstilizstrādājumus, grīdas un sienu segumus. Vadošie dekoratori ( daudziem no viņiem ir sava mēbeļu ražošana ) Kelly Hoppen ( Kelly Hoppen ) Christian Lacroix ( Christian Lacroix ) Andrew Martin ( Andrew Martin ) Paul Smith ( Paul Smith ) Yann Arthus Bertrand ( Yann Arthus Bertrand ) utt..

Rūpnīca Bleu Nature atrodas netālu no Lilles Francijas ziemeļos. Attēlā: ieeja rūpnīcas izstāžu zālē.

Bleu Nature- tā ir dizaineru grupa apvienojumā ar darbnīcu. Tās kolekcijas ir kolektīva darba rezultāts. Katru sezonu visi komandas locekļi piedalās jaunu objektu izstrādē un radīšanā.

Neskatoties uz to, ka lietas ārēji tiek darinātas ar rokām, daudzi ražošanas procesi ir automatizēti…

Taču katru posmu – gan modeļa izstrādi, gan koka apstrādi, gan tērauda metināšanu – kontrolē mēbeļu meistari.

Zemāk pievienotajā fotoattēlā redzami daži no Bleu Nature gaismekļu izgatavošanas posmiem:

… iekrāsota koka griešana,

… Gaismekļa pamatnes montāža,

… elektroinstalācija.

Un šeit amatnieks nostiprina zarus uz nākamā spoguļa. Rūpnīcas meistari pludiņu formas nepilnības pārvērš par priekšrocībām. Fin – tas ir "ikdienas" materiāls. Katram koka gabalam ir savs stāsts, tāpēc katram viena modeļa elementam ir unikāls raksturs tā laika izņēmuma formas un apdrukas..

Bleu Nature ražo mēbeles no dažāda veida koka ( kodināta, nekrāsota, lakota, petrificēta ). Tas tiek kombinēts ar pulētu nerūsējošo tēraudu, hromētu vai lakotu metālu, akrilu un pūstu stiklu. Kā arī ādu, ādas, ādas, kokvilnu un citus dabiskus materiālus. Rezultāts – mēbeles ar augstu emocionālo vērtību.

Lasīt arī  Mana krēsla balva

Bleu Nature materiālu klāstā ir arī: vārīta vilna, dabīga kokvilna, garspalvaina vai īsspalvaina truša kažokāda, mežacūkas kažokādas imitācija, teļa āda, kazas āda, aitas āda, flokati, zvīņaina, krokota, reljefa āda, nubuks, vilnas velūrs… ( paklāji, paneļi ) grīdas un sienu materiāli;.

Apskatiet pašreizējo Bleu Nature produktu klāstu vietnē
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: