Kur tiek ražotas Bamax mēbeles?

Bamax itāļi izmanto klasiskās ražošanas tradīcijas pat moderno mēbeļu ražošanā. Tas ir loģiski: roku darbs un dabīgie materiāli vienmēr būs novērtēti. Pastaigāsimies pa Itālijas rūpnīcas zālēm.

Emanuele Gallina kolekcijas nosaukums ir Corteccia, kas nozīmē koka miza. Nosaukumu iedvesmojušas dekoratīvās svītras uz mēbeļu virsmas, kas atdarina mizas tekstūru.

Bamax zīmolam ir tikai 35 gadi ( parasti klasiskajiem itāļu zīmoliem ir gara ģimenes vēsture ). Tāpat kā lielākā daļa šāda līmeņa rūpnīcu, arī Bamax ražo mēbeles "konkrētam klientam", izgatavots pēc pasūtījuma. Nesen fabrikas dzīvē ir notikusi nozīmīga pārmaiņa – jauna skapju izgatavošanas stila ieviešana. Sadarbība ar dizaineriem Emmanuel Gallina ( Emmanuel Gallina ) un Joe Velluto ( JoeVelluto-JLVT ) ļāva izveidot kolekcijas mūsdienu dizaina Corteccia un Jules et Jim.

Tā ir ēka romantiskā vakara krēslā Bamax rūpnīcas komplekss. Šeit, 13000 kvadrātkilometru platībā, bieži tiek izmantota patinas apdare. m korpusa mēbeļu ražošana.

Visi ( valrieksts, ozols, ķirsis ) tradicionālie Eiropas koki;. Masīvkoksne ir rūpīgi apstrādāta, lai iegūtu vislabāko izstrādājuma izturību. Pēc tam tās tiek žāvētas, izmantojot daudzpakāpju kvalitātes kontroles sistēmu. Interesanti, ka krāsošanas un apdares posmi rūpnīcā notiek tikai pēc neapstrādāto mēbeļu ekspertīzes.

Papildus daudzajām CNC mašīnām ir arī amatnieki, kas nodarbojas ar manuālo apdari un mazo detaļu apdari.

Piemēram, šajā attēlā operators ar rokām krāso topošo skapju un kumodu fasādes. Redziet, viņa rokās ir nevis smidzināšanas pistole, bet gan tradicionālās otas un otas!

Un šeit meistars gatavo atbalsta kronšteinus, uz kuriem tiks piestiprināti priekšējie rāmji. Tās kalpo skapja stiprināšanai un kā atbalsts atvilktnēm un durvīm.

Ražošanā izmanto saplāksni un mēbeļu plātni. Pirms paneļu izgriešanas tos rūpīgi izmēra: katrs milimetrs ir svarīgs.

Lasīt arī  Kur iegādāties biroju lielveikalā: 2 stratēģiju salīdzinājums

Šajā fotoattēlā amatnieks izgatavo intarsiju ( finiera rotājumu ). Gabaliņus ar dažādiem šķiedru virzieniem sakārto vajadzīgajā secībā un pielīmē apakšpusē ar vienkāršu līmlenti.

Šādi izveidotie paneļi tiek piespiesti mēbeļu frontēm.

Papildus intarsijai, ko nevar mehanizēt, arī masīvkoka griešanai ir nepieciešamas roku prasmes. Lūdzu, ņemiet vērā: galdnieks strādā tieši ar mēbeli.

Daži dekori ( lielformāta vai tādi, kuriem nepieciešams īpaši izsmalcināts dekors ) tiek izgatavoti atsevišķi no mēbelēm.

Izgatavošanā bieži tiek izmantotas antīkas lakas un patinas tehnikas. Meistari ir nodevuši krāsu noslēpumus, kuru pamatā ir dabiskas sastāvdaļas (burtiski no "zemes un ūdens" ).

Koksni parasti pārklāj līdz pat 10 kārtām, no kurām pēdējā tiek uzklāta uz mēbeļu virsmas šellaka. Tas piešķir mēbelēm klasisko "sarkanīgo" krāsu ēna. Svarīgi ir arī tas, ka Bamax turpina izmantot tradicionālos Bassano pulēšanas paņēmienus, uzskatot, ka tas ir vienīgais veids, kā piešķirt kokam antīko mēbeļu krāsu un šarmu.

Šeit ir fotoattēls ar instrumentiem, ko ikdienā izmanto rūpnīcas amatnieki. Uzņēmums norāda, ka āmura galviņas izturība un izsmalcinātā birstes precizitāte simbolizē Bamax pamatvērtības.

Mēbeles no Bamax kolekcijas Antique.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: