Andreas Aleksandrs par neparastām krāsām

Pufas eksporta vadītājs sniedza profesionālu ieskatu par to, ar kādām krāsām var pārvērst blāvas papīra tapetes spīdīgā krāsā, parastus ķieģeļus zeltītā krāsā un dzeltenu zālienu – perfektā zaļumā.

PUFAMIX universālais tonēšanas koncentrāts. Par tonēšanu. Daudziem ir pazīstamas automātiskās tonēšanas sistēmas lielajos būvniecības lielveikalos: jūs atdodat nopirktās krāsas kannas operatoram, izvēlaties krāsu no kataloga un pusstundas laikā saņemat tonēto krāsu atpakaļ. Jūs nevarat eksperimentēt ar krāsām un izmantot šo sistēmu, lai iegūtu savas un neviena cita krāsas. Tāpēc esam izstrādājuši alternatīvu Šie ir universālie tonēšanas koncentrāti no Pufamix. Tas ir īpaši izstrādāts tonēšanai ar rokām. Koncentrāti ir saderīgi ar visiem krāsojuma materiāliem. Vienīgais ierobežojums: koncentrāta daudzums nedrīkst pārsniegt 10 % no tonētā materiāla masas. Mēs piedāvājam 39 toņus vairāk nekā pietiekami, lai izveidotu savu unikālo toni. Koncentrātus var arī sajaukt kopā.
Pufas akrilāta bāzes ātri žūstoša glazūra. Spīdēt. Lai iegūtu spīdīgu apdari, esam izstrādājuši īpašu caurspīdīgu glazūru Effect-Glaze, kas piešķir skaistu, vieglu spīdumu jebkuram pārklājumam: ne tikai krāsai, bet arī apmetumam un tapetēm. Nav svarīgi, cik sen sienas ir krāsotas vai tapetētas. Jūs varat izvēlēties vienu no trim toņiem: perlamutra, mirdzuma un visspilgtāko – vairāk nekā pietiekami, lai izveidotu savu individuālo krāsu diamante. Mūsu glazūru var izmantot, lai izrotātu atsevišķus mājas elementus, vai uz sienas uzzīmēt perlamutra motīvu, vai arī tonēt mūsu glazūru ar tonējošu koncentrātu, lai tā ne tikai izskatītos izcili, bet to varētu arī iekrāsot.. Šeit viss ir atkarīgs no jūsu iztēles.
Pigments ar metāla efektu. Par zeltu un sudrabu. Mums ir Metall-Effect krāsas zeltā un sudrabā. To var izmantot uz jebkuras virsmas, pat uz neapstrādāta ķieģeļa. Vai varat iedomāties zelta ķieģeļu mūrējumu?? Dizaineru interjeros tas var radīt sensāciju! Ja vēlaties piešķirt virsmai smalku zelta vai sudraba, vai varbūt vara krāsas pieskārienu, mēs piedāvājam mūsu pigmentu ar metāla efektu. Tos var izmantot, lai tonētu jebkuru caurspīdīgu laku vai glazūru, tostarp koksni. Atkarībā no koncentrācijas jūs iegūstat metālisku spīdumu vai pilnībā metalizētu virsmu.
Baufāns: zāles traips. Ideāls zāliens. Tagad to var izdarīt piecu minūšu laikā: atšķaidiet Baufan krāsu ar ūdeni un izsmidziniet to uz zāles – ar smidzinātāju Tas uzreiz kļūst smaragdzaļš. Dzelteni un sapuvuši laukumi, spraugas.. tas viss izzūd. Baufāns ir pilnīgi nekaitīgs zālei un darbojas tik ilgi, kamēr to atļauj laika apstākļi ( ja iestājas spēcīgas lietusgāzes, tās to pakāpeniski izskalo ). Vasara – Ir ballīšu sezona, tāpēc, ja vēlaties pārsteigt lauku mājas viesus ar perfektu angļu zālienu, iegādājieties mūsu tapetes!
Pufas traipu tīrītājs. Par traipiem. Ikviens, kam kādreiz ir nācies nodarboties ar renovāciju, zina, cik sarežģīti var būt traipi uz sienām un griestiem Dažas no tām nav iespējams izsmērēt: tās izkļūst cauri jaunajām tapetēm vai krāsai un sabojā visu renovāciju. Lai pārliecinātos, ka tas nekad vairs neatkārtosies, Pufas ir izgudrojis traipu tīrītāju. ir aerosols, kas nožūst 5 līdz 10 minūtēs un pilnībā likvidē nikotīna, tauku, sodrēju, ūdens, rūsas un citu netīrumu pēdas. Vienīgais, ar ko mūsu produkts vēl nespēj tikt galā ir uz šķīdinātāja bāzes izgatavots filca aerosols, bet citādi neaizstājams!
Lasīt arī  Kā izgatavot tapetes pēc pasūtījuma?

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: