9 skaisti kamīni

Senais kamīns maina savu profesiju – mūsdienu interjerā tā galvenā funkcija nav telpas apsilde kā vecajos labajos laikos, bet gan stila uzturēšana un īpašas atmosfēras radīšana.

Uguns burvība

Pilis un muižas ir ienesušas kamīnus mūsdienu interjeros. Nav brīnums, ka daudziem no mums tie asociējas ar pagātni. Un pagājušo gadsimtu kamīni ir masveida formas, sarežģīts dekors, smagi materiāli. Ne katrā mūsdienīgā interjerā ir iespējams uzstādīt pilnvērtīgu tradicionālo kamīnu ar lielu kamīnu, kas izklāts ar dabīgo akmeni vai koku. Bet kā jūs varat atteikties no burvīgās mājīguma atmosfēras, ko rada dzīvā uguns ugunskurā??

Dizaineri ir efektīvi atrisinājuši lielo kamīnu problēmu, pārvēršot tos par dekoratīviem kamīniem, kas ir stilīgi, kompakti un lieliski piemēroti dzīvošanai modernā mājoklī. Tagad mājā ir kamīns ir gleznains akcents, interjera kompozicionālais centrs, eksotisks piemineklis, bet vairs nav galvenais un vienīgais siltuma avots.

Dekoratīvie kamīni bieži vien pat nav saistīti ar telpas arhitektūru Tie tiek uzstādīti telpas centrā vai piekārti pie griestiem. Šie tā sauktie "panorāmas Modeļi ir ārkārtīgi labi izgatavoti un redzami no jebkura interjera punkta. Sienas un "pārkares" modeļi – Nereti sastopami arī starp dekoratīvajiem kamīniem. Īpašas formas ( prizmas, kubi, cilindri ) dizains; no čuguna, karstumizturīga stikla vai keramikas. Dizaineri iesaka saskaņot kamīnu ar interjeru stila ziņā. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku salu modelim ar kājām, stikla kubam vai klasiskajam angļu kamīnam, jūs vadīs jūsu viesistabas izskats un sajūta.

Lasīt arī  Kāpēc kamīnam ir nepieciešamas durvis??
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: