13 skaisti malkas kamīni

Jūs sapņojat par kamīnu? Minimālistisks panorāmas kamīns pārveidos modernu dzīvojamo istabu. Flīžu kamīns iederēsies klasiskā interjerā.

Ugunsgrēka kurināšana

Kādreiz kamīns bija galvenā apkures ierīce, bet mūsdienās tas ir kļuvis par galveno siltuma avotu un ir ieguvis dekoratīva elementa statusu, interesanta, uzmanību piesaistoša iezīme, kas uzlabo mājas interjeru.

Mūsdienīgs malkas kamīns sildīs telpu un ilgstoši uzturēs tajā komfortablu temperatūru. Bet mēs sapņojam par šo interjera elementu pavisam cita iemesla dēļ; galu galā, vienkāršs radiators jūsu mājokli apsildīs labāk.

Dekoratīvie kamīni ir stilīgi un izteiksmīgi; tie rada mājīgu un mājīgu atmosfēru un ir spilgts vizuāls akcents telpā. Ar kamīnu istaba izskatās statusu un viesmīlību. Un vēl neizsakāmi laimīgs par to, ka jūs varat uzņemt kamīnu absolūti jebkurā situācijā, vai tas ir rūpniecisks interjers, kurā dominē stikls un metāls vai bibliotēka, kur sienas ir apšūtas ar koka paneļiem, un logi pārklāti ar smagiem portjerām.

Dekoratīvie kamīni redakcijas fotogalerijā piedāvā plašu modeļu klāstu. Klasiskie modeļi – Tie ir priekšējie kamīni, kas apšūti ar keramikas flīzēm vai čuguna paneļiem no ugunsizturīgiem ķieģeļiem vai smilšakmens. To kamīni ir pārklāti ar kaltas dzelzs režģiem, portālus rotā arhitektoniski elementi, piemēram, kolonnas ar kapiteļiem, grieztām karnīzēm un reljefiem flīžu ornamentiem.

Mūsdienu kamīni ir ļoti funkcionāli: apaļas vai kvadrātveida formas kamīni ar ugunsdrošu stikla vairogu, bīdāmu fasādi, integrētu kurtuvi un griestu kronšteiniem, kas nodrošina 360 grādu rotāciju.

Lasīt arī  Sienas kamīns
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: