Dekoratīvs portāls ar savām rokām

Tiem, kam pēc remonta ir palicis parkets vai cietkoksnes grīdas dēļi, iesakām šo darbnīcu. Šeit uzzināsiet, kā izveidot dekoratīvu kamīna portālu ar svecēm.

Dekoratīvā kamīna portāla izgatavošanai ar savām rokām var izmantot dažādus materiālus, tostarp dabīgo akmeni.

Iespējamie "aizstājēji" Atšķirībā no īsta kamīna dekoratīvo kamīnu portāls līdzvērtīgi konkurē ar elektriskajiem kamīniem un pārnēsājamiem bioloģiskajiem kamīniem. Portāls ar sveču nišu ir ļoti līdzīgs īstam kamīna rāmim. Mēģināsim arī izveidot kamīna portālu ar savām rokām. Atšķirībā no īsta kamīna šādu viltus kamīnu ir viegli uzbūvēt. Viss, kas mums būs nepieciešams parketa atgriezumi, grīdas dēļi, līme un kodinātājs vairākos toņos.


Izmantojot fotogrāfijas no appartmentterapy tīmekļa vietnes.com

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: