Lumi apvieno divus skapjus vienā

Modulārā garderobes sistēma – Lumi jaunums.

Lumi- jaunā garderobe Universāls hibrīds. Kabīnes var piestiprināt tieši pie sienas ( tās ir līdzīgas skapja "boiserie" elementiem ) vai starp grīdu un griestiem ( "bēniņi" ). Maksimālais statņu augstums – 3500 mm. Loft stila metāla furnitūras vēsums, Lumi mainās ar dabīgā koka siltumu.

Termiski apstrādāta koksne no Lumi- Izturīgs, izturīgs un videi draudzīgs. Jauns dizains no oša finiera ar tonētu oša termiski apstrādātu termo masīvu un MDF. Garderobes furnitūru var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām: izvelkamie pakaramie un pakaramie, plaukti un āķi dažādās konfigurācijās.

Lasīt arī  Kādas krāsas atbilst Ruds meitenes?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: