Armadini uztur kārtībā skapjus

Ar Armadini Collection koka pakaramajiem drēbes netiks saburzītas un netīrīsies.

Ar Armadini Collection pakaramajiem var uzglabāt elegantas kleitas, smalkas žaketes, siltus kažokus, bērnu kreklus un citas preces. Pieejami dažādi izmēri, lai ietilptu visās jūsu drēbēs. Sensixx'x DA70 ir pieejams ar platu mēteļu pakaramo žaketēm un stiepļu pakaramo krekliem ar šaurāku. Plecu izliekums atbilst cilvēka anatomijai, tāpēc apģērbs ir glītāks un sakoptāks. Papildu funkcionalitāti nodrošina virkne piederumu. Piemēram, samta biksīšu bīdes, rokturi svārkiem, samta plecu spilventiņi, kas novērš vieglu zīda blūžu un kleitu slīdēšanu.

Armadini kolekcijas modeļi ir izgatavoti Itālijā no masīvkoka. Vairākas apdares iespējas: ar bišu vaska vasku, tumšākās krāsās krāsots dižskābarža masīvs ( amerikāņu valrieksts, venge, sarkankoks vai melnkoks ) melna vai balta spīdīga laka, matētas RAL krāsas, ekskluzīva ādas vai 24K zelta apdare. Metāla detaļu klāsts ir pieejams četrās versijās: hroms, matēts hroms, zelts un bronza.

Lasīt arī  Šķirnes un žāvēšanas skapju izvēle
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: