Izlīdzina un jūtami izlīdzina!

Bosch Sensixx'x DA70 skārienjūtīgais gludeklis Sensixx'x DA70 atpazīst audumu tipus un izvēlas pareizo temperatūru.

Ikvienam, kas rūpējas par savām drēbēm un veļu, pirms gludināšanas tās rūpīgi jāsašķiro pēc auduma veida. Šis garlaicīgais uzdevums tagad ir pagātne! Neatkarīgi no tā, vai gludinātājs gludina zīdu, sintētiku, kokvilnu vai linu, i-Temp funkcija ļauj ar Sensixx'x DA70 gludināt jebkura veida audumu, nemainot temperatūras iestatījumus, un temperatūras sensors uzrauga optimālo temperatūru gludināšanai. Sensixx'x DA70 ir aprīkots ar manuālu temperatūras slēdzi, ar ko regulēt temperatūru.

Pateicoties AntiShine funkcijai, gludeklis efektīvi noņem tumšus vai melnus audumus bez kairinoša spīduma. Uzlabotā tvaika sadales sistēma ar 100 tvaika caurumiem ar 200 g/min tvaika triecienu un līdz pat 50 g/min tvaika padevi vienmērīgi sadala mitrumu, ar vienu piegājienu izlīdzinot pat visneizturamākās krokas.

Plaša ūdens atvere ar hromētu vāku QuickFill sistēma ļauj ieliet ūdeni tieši no krāna, un AntiCalc sistēma ir izturīga pret kaļķakmens veidošanos.

Sensixx'x DA70 ir īpaši drošs, jo tas izslēdzas uzreiz, kad pārstājat pieskarties rokturim. Tieši tur ir iebūvēts īpašais sensors.

Gludekļa jauda ir 2800-3000 vati. Tāpēc pēc ieslēgšanas Bosch Sensixx'x DA70 ir gatavs lietošanai uzreiz. Eksperti uzskata, ka tas ir līdz pat 30 % ātrāks nekā parastie gludekļi.

Lasīt arī  Melnā krāsa drēbes
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: