...

13 vannas istabas darba virsmas modeļi

Darba virsma ir būtisks mēbeles elements plašajā vannas istabā. Mēs esam sagatavojuši fotoattēlu sēriju, lai parādītu dažādas countertops formas un stilus.

Pietiekami plašās vannas istabās nav jēgas iztikt ar "veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju" un neliels plaukts ar spoguli. Jūs izskatīsieties vēl stilīgāk, ja jūsu vannas istabas interjerā būs funkcionāla darba virsma. Izlietnē var glabāt tualetes piederumus un kosmētiku, un to var izmantot priekšmetiem, kas jebkurā brīdī ir jābūt pa rokai.

Vannas istabas darba virsmas ir neatkarīgs, bieži vien eņģēm aprīkots modulis, kas var būt dažāda garuma, vienkāršas vai sarežģītas konfigurācijas un ar dažādu dekoru. Mēs iesakām izvēlēties izlietnes darba virsmas atbilstoši izlietnes modelim. Piemēram, galda virsmas izlietni var novietot uz jebkuras galda virsmas Šīs darba virsmas ir ideāli piemērotas jebkura veida vannas istabas dizainam – no akmens, koka, plastmasas vai sintētiskiem materiāliem. Vannas istabas darba virsmas no viegli sagriežama materiāla ( laminēta skaidu plātne, MDF, kompozīts ) labāk piemērotas izlietnēm. Pie sienas piekaramo darba virsmu var kombinēt ar pie sienas piekarināmu izlietni.

Bieži vien vannas istabas darba virsmas tiek kombinētas ar izlietnēm, veidojot izlietnes darba virsmu. Tām ir daudz priekšrocību: tās izskatās ļoti stilīgi, tās ir vieglāk kopt ( jo tās ir viengabalainas ) tās ir vieglāk savienojamas ( jo nav grūti sagriezt darba virsmu ). Darba virsmas lomu šajā gadījumā pilda pagarinātie izlietnes spārni.

Kā darba virsma var papildināt jūsu vannas istabas interjeru – skatiet mūsu redakcijas fotoattēlu pa rokai.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Anete Strautmane

    Vai jums ir kādi ieteikumi par 13 vannas istabas darba virsmu modeļiem? Es esmu ieinteresēts/ ieinteresēta iegādāties jaunu darba virsmu, bet vēlos dzirdēt jūsu viedokli. Kurš modelis ir labākais attiecībā uz izturību un dizainu? Vēlams, lai tā būtu praktiska un viegli uzturama. Pateicos par jebkuru ieteikumu!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus