Pareizas darba virsmas un izlietnes izvēle

Pērkot virtuves mēbeles, jums rūpīgi jāapskata darba virsma + izlietne. Kā elementi sader kopā? Kāpēc pēc izmēra izgatavota darba virsma ir labāka par saliekamo?? Meklējat atbildes.

Pasūtīt vai iegādāties saliekamās?

Ekonomiskā opcija. Iegādājieties saliekamo darba virsmu un sagrieziet to vajadzīgajā garumā ( platumā )- visvienkāršākais un visekonomiskākais risinājums. Tas ir piemērots lineārām virtuvēm. Šādai montāžai ir piemērotas tikai skaidu plātnes vai MDF virsmas. «Pašdarināts" Darba virsmas var veidot tikai visvienkāršākajos veidos Kvadrātveida vai taisnstūrveida.

Darba virsmas pēc individuāla pasūtījuma. Citā cenu diapazonā. Darba virsmas ir pieejamas jebkura izmēra, konfigurācijas un materiāla: metāla, dabīgā vai mākslīgā akmens, masīvkoka, stikla u. c. Starp citu, skaidu plātnes un MDF topi bieži tiek izgatavoti pēc pasūtījuma.

Pēc izmēra izgatavotas darba virsmas priekšrocības

  • Nav plaisu. Topa montāža un apdare ir labi pārdomāta. Atkarībā no materiāla jūs izvēlaties, kā tiks piestiprinātas darba virsmas daļas. Starp citu, uzstādīšana vienmēr jāveic speciālistam – Vēlams, no uzņēmuma, kurā pasūtījāt mēbeles ( vai no atsevišķa augšējā ).

Attēlā: Ligron HPL paneļi Uni Blanco.

  • Ideāli piemērots. Pēc pasūtījuma izgatavotas darba virsmas lieliski sader ar virtuves mēbelēm: stilu, krāsu, materiālu utt.. Ir ņemtas vērā visas komplekta konstrukcijas detaļas ( piemēram, izliektas fasādes ) izlietnes un plīts atveres pareizajās vietās.
  • Augstas kvalitātes blīvējums. Uzstādāmo darba virsmu malas un stūri tiek rūpīgi apgriezti. Tā pati skaidu plātne, piemēram, ir aizsargāta ar malu apmali, lai novērstu mitruma iekļūšanu un deformēšanos.
  • Vairāk iespēju. Papildus pēc izmēra izgatavotai darba virsmai tā ir piemērota arī "saistītajām precēm" — No viena un tā paša materiāla izgatavots darba virsma un sienas priekšauts. Piemēram, darba virsmas priekšējai malai varat izvēlēties apmales veidu – neizplūstošo apmali utt. Visus šos pakalpojumus varat pasūtīt no viena uzņēmuma.
  • Jūsu konfigurācija. Kompozītmateriālu darba virsmas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, un tās var pielāgot jebkurai formai. Šo darba virsmu šuves starp detaļām ir praktiski neredzamas, tāpēc pēc klienta vēlēšanās tās var integrēties ar bāra virsmu, palodzi vai pussalu Tas viss izskatās kā monolīta konstrukcija.
Lasīt arī  24 virtuves ar brokastu bāru

Kompozītmateriālu darba virsmas var būt gofrētas vai noapaļotas, un tās var izskatīties viengabalainas.

Darba virsma + izlietne

Harmonijā ar topu. Lai izlietne perfekti saderētu ar darba virsmu, varat iegādāties abas – vislabāk ir iegādāties tās vienā vietā. Ja vēlaties iegādāties izlietni atsevišķi no virtuves mēbelēm ( vai augšējo daļu ) ir svarīgi zināt tās parametrus: izmēru, formu, uzstādīšanas metodi. Šī informācija ir nepieciešama, lai izveidotu perfektu darba virsmas atveri un pēc tam pareizi samontētu izlietni. Svarīgi ir arī apsvērt, kā darba virsma un izlietne izskatīsies kopā: vai tās būs vienā krāsā, vienā stilā utt.?.

Izgatavots no tā paša materiāla. vislabāk sader izlietne un darba virsma, kas izgatavotas no viena materiāla – nerūsējošā tērauda, dabīgā vai mākslīgā akmens. Ja jūs pasūtīsiet gan izlietni, gan darba virsmu no tādiem materiāliem kā Corian un Montelli no Dupon, Hi-Macs no LG, Staron no Samsung vai citiem kompozītmateriāliem, jūs iegūsiet monolītas konstrukcijas ilūziju nav redzamu šuvju un savienojumu. Izskatās, it kā kompozīcija būtu izgriezta no viena akmens gabala un pēc tam pulēta.

Praktisks un izturīgs. Komplekta priekšrocības būs ne tikai estētiskas: mākslīgais akmens ir ļoti izturīgs, izturīgs, karstumizturīgs un nodilumizturīgs. Turklāt tas ir labojams, jo materiāla struktūra ir viendabīga. Nelielas skrāpējumus un rievotas vietas uz virsmas var vienkārši noslīpēt.

Saliktais komplekts – darba virsma un integrēta izlietne – ir praktisks un viegli tīrāms.

Izlietnes izvēle

Izlietne PD862IKITV / PD862IKITS / PD862IKITW no Apell kolekcijas Sinphonia BLANCO ZIA 9 E izlietne no Blanco Zia kolekcijas K-6589-U izlietne no Kohler Northland kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: