...

25 granīta darba virsmas

Granīts – materiāls ar unikālu izturību un izteiksmīgu estētiku. Interjera dizainā to izmanto abām šīm īpašībām.

Augšējais materiāls

Mēbeļu ražotāji novērtē granītu kā materiālu virtuves darba virsmām. Granīta darba virsmas ir ūdens un netīrumu necaurlaidīgas, un tās necieš no nodiluma. Darba virsma netiks sabojāta, ja uz tās uzliksiet karstu pannu vai ja aizmirsīsiet izmantot griešanas dēlīti un sagriezīsiet uz tā desu.

Granīts- universāls materiāls, kas lieliski sader kopā Ar jebkāda veida apkārtni, modernu vai antīku. Pārliecinieties paši, aplūkojot fotosesiju, kurā redzams plašs virtuves stilu klāsts ar dažādu krāsu granīta darba virsmām.

Daži virtuves mēbeļu ražotāji granīta darba virsmas izmanto ne tikai kā darba virsmas. Piemēram, Chemine Philippe virtuves kolekcijā CINTRAY ietilpst ēdamgalds ar granīta virsmu. Šī ideja patiks arī jums? – Pārbaudiet mūsu citus ēdamgaldus ar granīta virsmām. Bonacina Pierantonio galds Fancy un Poliform galds Dolmen ir transformējami. Un vēl mazie galdiņi no Molteni& Co vienkārši izskatās ļoti oriģināls – Žurnālgaldiņš ir aprīkots ar melna granīta apaļu virsmu.

Granīta darba virsmas atradīsiet ne tikai virtuvē, bet arī virtuvē Piemēram, Serie 800 virtuves darba virsma un Nova iebūvējamās vannas apmale ir izgatavotas no viena materiāla.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Kārlis Sīpols

    Kāda ir jūsu pieredze ar granīta darba virsmām? Vai grūti ir tīrīt un uzturēt tās? Kādu krāsu jūs iesakāt? Vai granīta virsmas ir izturīgas pret sasitumiem un karstumu? Paldies par jebkādu informāciju!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus