...

22 Chesterfield dīvāni

Česterfīlds ir dīvāns, kas pretendē uz greznību. Un tomēr pilnīgi universāls mēbeļu gabals. Kādi Chesters ir izgatavoti šodien?

Šodien, tāpat kā pirms vairākiem gadsimtiem, Česterfīldas dīvāns ir ļoti pieprasīts. Kāds ir tās popularitātes noslēpums?? Iespējams, tas viss ir saistīts ar nevainojamu dizainu un ergonomisku konstrukciju

Česterfīldas dīvānu nav grūti pamanīt, jo tam ir ļoti īpašs izskats. Klasisko angļu Chesterfield izgrezno kapiteņu šuves, ko parasti izmanto, lai rotātu atzveltni un roku balstus, dažkārt – vieta zem sēdekļa ( ļoti reti rombveida raksts rotā pašu sēdekli ).

Česterfīldas dīvāna roku balsti un atzveltne ir vienādā augstumā, un rokturi savīti saspringtā spirālē, kas atgādina senās arhitektūras elementus. Atliekts dīvāns uz neliela "dobuma" kājas, kuras tomēr var arī paslēpt.

Sākotnēji Česterfīlds bija apvilkts ar ādu, samtu un pārsvarā ieturēts pieklusinātos, dabīgos toņos Terakota, ķieģeļu, sarkanīgi brūns. Mūsdienu mēbeļu ražotāji ciena angļu tradīcijas, taču viņiem patīk eksperimentēt. Tātad tirgū ir pieejamas ne tikai divvietīgas "salu" durvis Chesterfields, bet arī stūra modeļi lieliem uzņēmumiem. Patīkamas ir arī apdares iespējas. Šodien papildus brūniem un melniem dīvāniem.. «regulārie klienti" biroju un reģistratūru telpas Balta, rotāta ar apdruku un pat sudraba krāsā. Apstiprinot visu iepriekš minēto mūsu fotoattēlu izlase.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Sandra Zariņa

    Vai 22 Chesterfield dīvāni ir paredzēti pārdošanai vai ir pieejami tikai skatīšanai?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus