...

19 dīvāni un gultas dīvāni

Mājīgi Āzijas izcelsmes dīvāni ir iekarojuši rietumu interjerus. Šeit tie iegūst Eiropas funkcionalitāti un daudzpusību, nezaudējot savu mērķi.

Austrumu komforts, Eiropas dizains

Dīvānam un naktsskapītim ir atšķirīgas nozīmes. Dīvāns – Plašs dīvāns ar vienlīdz augstiem atzveltnes atzveltnēm un roku balstiem. Dīvāns Eiropā nonāca no Osmaņu impērijas. Dīvānu izcelsme meklējama Persijā. Sadraudzība – Tas ir plats, zems dīvāns bez atzveltnes. Šiem diviem jēdzieniem kopīgs ir to mērķis – laba atpūtas diena. Eiropeizētais dīvāns un dīvāns atšķiras no saviem austrumu prototipiem. Gultai var būt zema atzveltne un roku balsti vienā vai abās pusēs. Un dīvāna roku balsti var būt zemāki par atzveltni vai pat bez tās.

Mūsdienu dīvāns "tachta" Tiem ir virkne ērtu funkciju: atlokāmi roku balsti, atlokāms atzveltnes atzveltnis, noņemami moduļi, noņemami spilveni. Tām ir ciets karkass, polsterēts PUR sēdeklis un elastīgas siksnas labākai elastībai.

Dīvāns ir ideāli piemērots atpūtai dienas laikā sēžot, guļus, pusguļus, guļus, guļus uz spilveniem. Mūsdienu dīvāns, kas ir pārmantojis galvenās konstrukcijas iezīmes no sava priekšteča, pateicoties modernajam dizainam, viegli iekļaujas jebkurā Eiropas interjerā.

Aplūkojiet mūsu fotoattēlu izlasi, lai redzētu, cik pievilcīgi ir dīvāni un kāpēc tie tiek pārdoti kā dīvāns vai kā dīvāns.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Laila Brikmane

    Vai šajā kolekcijā ir pieejams gulta dīvāns? Lai gan esmu lasījis par 19 dīvāniem, vai ir arī viens, kas var pārvērsties par gultu?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus