...

20 Mīlas dīvāni

Love-sit – dīvāns diviem. Dīvāns ir kompakts, un bieži vien tam ir romantisks dizains. Mīlas krēsls Love-seat ir atrodams dzīvojamās telpās, nelielos dzīvokļos un pat birojos.

Mīlas krēsli tika radīti mīlētājiem, kā to jau norāda nosaukums – neliels dīvāns, kurā var sēdēt ne vairāk kā divi cilvēki. Šo mēbeli var raksturot kā divvietīgu dīvānu vai krēslu. Mini dīvāni ir kompakti, tāpēc tie ir ideāli piemēroti šaurām telpām. Tās bieži vien ir arī daļa no mēbeļu komplekta papildus dīvānam. Mērķis, kādam mīlulis sākotnēji tika radīts – Savienot divus mīlētājus, samazinot telpu starp viņiem, lai pasargātu viņus no "trešā liekā" – Bieži vien nosaka modeļu dizainu. Šiem mini dīvāniem piemīt romantiska, intīma noskaņa: tradicionālajiem atpūtas krēsliem bieži vien ir plūstošas kontūras, dziļi sēdekļi un augsti roku balsti, kas rada noslēgtības efektu, un tie ir apvilkti aizraujošās krāsās.

Love-sit lieliski izskatās jauna pāra dzīvoklī. Vecāki pāri var izvēlēties arī dīvānu diviem, kas ir diskrētāks un estētiski izsmalcinātāks.

Mini dīvānu ergonomika un praktiskā ērtība ir novedusi pie tā, ka biroja mēbelēs tiek izmantoti divvietīgi dīvāni. Tos izmanto reģistratūrās, personāla atpūtas zonās un birojos. Mini biroju dīvāni parasti ir vienkārši un minimālistiski: asu siluetu, polsterēti ar ādu vai izturīgiem audumiem, tikai klasiskās, neuzkrītošās krāsās.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Līva Vītola

    Vai 20 Mīlas dīvāni ir kvalitatīvi un izturīgi? Kāda ir to cenu klase un kādi ir klientu atsauksmes par šiem dīvāniem? Vai ir iespējams apskatīt tos uz vietas vai varbūt redzēt kādas bildes? Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus