...

14 pīto mēbeļu piemēri

Ratāna un citu pīto mēbeļu un aksesuāru ražošanā izmantoto materiālu īpašības ļauj tās viegli pārvietot no vietas uz vietu un izmantot gan telpās, gan ārā.

Visas pītās mēbeles var iedalīt divās "nometnēs". Pirmā no tām ir preces, kas izgatavotas no dabīgām šķiedrām, piemēram, rotangpalmas. Un otrais Sintētiskās mēbeles un piederumi. Fotogalerijā aplūkojiet un izvēlieties no mūsu pīto mēbeļu komplektiem un atsevišķiem kafijas galdiņiem.

Abām pīto mēbeļu grupām ir maz kopīga salīdzinājumā ar koka vai metāla "brāļiem" Svars, augsta izturība, temperatūras un mitruma svārstības. Galvenā atšķirība ir tā, ka pirmās grupas izstrādājumi bieži tiek izgatavoti ar rokām, bet pītās mēbeles no sintētiskiem materiāliem tiek ražotas rūpnieciski.

Daudziem mēbeles un aksesuāri no rotangpalmas un citām dabīgām šķiedrām ir ekoloģiski izdevīgāki. Šādas mēbeles ir īpaši populāras koloniālā un lauku stila piekritēju vidū un "etno". Savukārt eklektiskā interjerā rotangpalmas kafijas galdiņš vienmēr ir apsveicams papildinājums.

Pītie galdi un sēdekļi ir piemēroti gan āra ( dārzā, pie baseina vai vasaras verandā ) gan iekštelpās. Daži no attēlā redzamajiem galdiņiem ir brīvi stāvoši, citi ir pīti ir daļa no kolekcijas, kurā var būt arī pīti dīvāni, krēsli, pufi, lampas un aksesuāri.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Inese Straume

    Vai jūs varat parādīt attēlus vai sniegt vairāk informācijas par šiem 14 pīto mēbeļu piemēriem? Es vēlos redzēt, kādas mēbeles ir domātas un kā es varētu tās iegādāties. Pateicos!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus