...

10 kvalitatīvu piepūšamo mēbeļu piemēri

Atpūtas krēsli āra atpūtai, transformējami dīvāni viesistabai, moderni krēsli stilīgam interjeram, mazi zvēru krēsli bērniem – tas viss ir piepūšamās mēbeles, bez kurām šodien nevar iztikt.

Pēdējā laikā arguments par "bezsvara" mēbelēm mēbeles kļūst arvien svarīgākas. Piepūšamās mēbeles var izmantot gan dabā, gan interjerā. Lauku mājā un pilsētas dzīvoklī tas var pilnībā aizstāt bezrāmja un rāmja, ieskaitot kabrioleta modeļus. Mēs, protams, runājam par pārbaudītu ražotāju produktiem. Piemēram, Intex piepūšamajiem dīvāniem un krēsliem cita starpā ir ortopēdisks efekts, ko diez vai varētu sagaidīt no parastām mīkstajām mēbelēm. Daudzu modeļu dizains ļauj tiem iekļauties modernā un stilīgā interjerā. Izgatavots no inovatīviem, augstas kvalitātes materiāliem ar mīkstām, pieskārieniem maigām virsmām ar flock pārklājumu. Viņu "bezsvara stāvoklis Ļauj ātri mainīt mēbeļu iekārtojumu atbilstoši vajadzībām un noskaņojumam. Un, kad mēbeles vairs nav nepieciešamas, tās var novietot pāris minūšu laikā Salocītā veidā tas aizņem minimālu vietu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 2
  1. Rihards

    Vai jūs varat ieteikt labas piepūšamās mēbeles veikalus Rīgā? Vēlos iegādāties kvalitatīvas un izturīgas mēbeles, taču nezinu, kurā veikalā tās var atrast. Iepriekš paldies par jūsu ieteikumiem!

    Atbildēt
  2. Ieva Kruze

    Vai ir iespējams iegādāties šīs piepūšamās mēbeles Latvijā un kādas ir to cenas? Vai tās ir izturīgas un viegli kopjamas? Kādu materiālu tās izgatavo un kādas ir tās galvenās priekšrocības? Vai ir iespējams tās piepūst ar rokām vai ir nepieciešams elektriskais piepūšamais aparāts? Paldies par informāciju!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus