26 dārza soliņi

Vecais labais dārza soliņš, nogurušā gājēja un laimīgā dārznieka draugs, acīmredzot piedzīvo otro jaunību. Dizaineri visā pasaulē aizrautīgi eksperimentē ar tās izskatu. Apskatiet viņu darba augļus mūsu fotosesijā.

Otrais jaunietis

Dārza sols Neaizstājams pilsētas bulvāru, parku un skvēru atribūts šajā laikmetā ir atradusi milzīgu skaitu jaunu fanu, saskaroties ar lauku īpašumu īpašniekiem- no pieticīgas lauku mājas līdz plašai vasarnīcai. Pilsētas parkā vai privātmājā dārza soliņš ir neaizstājams palīglīdzeklis. Vienlaikus uz tā var atpūsties vairāki cilvēki.

Dārza soliņam jābūt pieticīgam un vienlaikus skaistam. Tādējādi tā ražošanā tiek izmantoti piemēroti materiāli un jaunas tehnoloģijas, kā arī rūpes par izstrādājuma dekoratīvo vērtību. Ražotāji dārza solu izgatavošanai izmanto plašu materiālu klāstu, tostarp inovatīvus materiālus: no cietkoksnes līdz rotomoldētam polietilēnam, no metāla līdz poliuretānam.

Dārza sols ir kļuvis vēl daudzpusīgāks: to var izmantot ne tikai ārā vai dārzā, bet arī lauku mājas interjerā, izmantojot dīvāna vai kazas ādas veidolu. Parastu dārza soliņu var pārvērst pat par pārnēsājamu stereoiekārtu, pateicoties iebūvētai audio sistēmai, kas, izmantojot Bluetooth, atskaņo mūziku no mobilajiem tālruņiem.

Oriģinālo dizainu daudzveidību ilustrē šis redakcionālais raksts Labāk to redzēt vienu reizi!

Lasīt arī  Savio Firmino svin balvas iegūšanu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: