Virtuve sarkanā krāsā: dizainere Natalia Kazakova

Šīs virtuves interjera projektu nogatavojušos tomātu krāsā iedvesmoja slavenā režisora Vudija Allena filma "Vicky Cristina Barcelona".

Dizaineres Natālijas Kazakovas neparastu krāsu projekts – konkursa "Labākā virtuve" uzvarētājs.

Sarkanās virtuves dizainam ir neparasts stāsts. Viss sākas ar sarunu par iemīļoto filmu "Vicky Cristina Barcelona", Karstākā un kaislīgākā Barselonas pilsēta. Dizainere Natālija Kazakova virtuvei nepārprotami izvēlējusies sarkano krāsu – nogatavojušos tomātu nokrāsu. Sarkanās virtuves dizains neizskatās pārāk agresīvs, neraugoties uz krāsu Gluži pretēji, tas ir piemērots siltam vakaram pie vīna glāzes vai kulinārijas sesijas. Attēlā redzams krāsu shēmas harmonijas rezultāts: neuzkrītošas tabakas tapetes un vienkārši aizkari, kas ir saskaņoti, dubultā baltā krāsa veiksmīgi neitralizē sarkano krāsu un rada mierīgu noskaņu. Glīti veidotās ēdamistabas mēbeles un dubultais baltais gaismeklis kalpo tam pašam mērķim. Pēc vakariņām šajā virtuvē jūs vēlētos atpūsties pie galda ar labu grāmatu vai fotoalbumu par tālo Barselonu.

Lasīt arī  Kā pārvērst parastu virtuvi par plašu un oriģinālu: 6 triki
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: