Kā pārvērst parastu virtuvi par plašu un oriģinālu: 6 triki

Ir vispārzināms, ka baltā krāsā jebkura telpa šķiet lielāka. Dizainere Antonina Kaplya zina, kā panākt, lai minimālisma stilā ieturēts sniega baltā krāsā interjers nebūtu garlaicīgs. Un pastāstiet mums.

Attēlā: balta spīdīga virtuve ar drosmīgiem akcentiem. Antonīnas Kapļas projekts.

Liels dzīvoklis Kijevā tika veidots bēniņu stilā jaunam pārim: daudz atvērtas telpas un funkcionalitātes, minimāls patoss, mēbeles un starpsienas. Balta virtuve ar spīdīgām fasādēm atbilst visai minimālisma idejai. Spīdums atstaro gaismu un "izšķīst" telpā esošās mēbeles un baltā krāsa piešķir telpai vieglumu un apjomu. Pateicoties spilgtām ledusskapja krāsām un dažiem dizaina trikiem, interjers nemaz nav vienmuļš blāvi.

6 lietas, ko izmēģināt vēlreiz

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: