Balta un sarkana virtuve: dizainere Polina Lebedeva

Projekts mūsdienu cilvēkiem, kuri daudz ceļo un ir daudz redzējuši. Dizaina pamatā ir skaidras krāsu kombinācijas un precīza ģeometrija.

Polinas Ļebedevas sarkanbaltsarkanā virtuve – konkursa "Labākā virtuve" dalībniece.

Stilīga, lakoniska virtuve, ko dizainere Paulīne Ļebedeva ir radījusi dinamiskiem un mūsdienīgiem klientiem, kuri novērtē un pilnībā izmanto visas iespējas, kas viņiem apkārt. Šajā sarkanbaltsarkanajā virtuvē ir gan spīdīgi melnas mēbeles, gan teksturēti pelēki grīdas dēļi. Tomēr mēbeļu melnā krāsa šeit šķiet izšķīdusi, kalpojot tikai kā fons skaidrajai ģeometrijai un tīrajai krāsu gammai – sarkanai, baltai, baltai ar vaniļas un cēlā pelēka nokrāsa. Īpaša uzmanība tiek pievērsta virsmu un līniju kombinācijai, galvenokārt grīdas rakstam. Melnās flīzes, pelēkās porcelāna keramikas un metāla mozaīkas ir izkārtotas platās joslās un savienotas ar smalku sarkanu dekoratīvu līniju. Šeit attēlotā sarkanbaltsarkanā virtuve ir ļoti līdzsvarots un skaists projekts.

Lasīt arī  Virtuve bez sienas skapīšiem - kas jāņem vērā?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: