Mazie puikas: kas jāņem vērā interjera dizainā, ja mājoklī ir mājdzīvnieki

Mājdzīvnieka turēšana ir ne tikai patiesas rūpes par to, bet arī pēc iespējas labāku apstākļu radīšana tā fizioloģijai un anatomijai.

Daudzi cilvēki savus četrkājainos mīluļus uzskata par pilntiesīgiem ģimenes locekļiem, kas kaķim vai sunim automātiski piešķir tādas pašas tiesības kā cilvēkiem. Tāpēc mūsdienu interjera dizainā ir daudz inovāciju, lai nodrošinātu mūsu mazajiem brāļiem piemērotus dzīves apstākļus. Lai miauņojoša vai ņaudoša mājdzīvnieka pastāvēšana kļūtu jautrāka, pilnvērtīgāka un mājīgāka, ir nepieciešama patiesi radoša pieeja mājas vides veidošanai. Dzīvniekam dzīvoklis būtībā ir tā dzīvesvieta.

Kaķi un suņi – ir ārkārtīgi kustīgi radījumi, kurus var būt grūti noturēt tiem atvēlētajā stūrī. Līdz ar to dzīvokļa interjers ir vienkārši jāpielāgo mājdzīvnieka tūlītējām vajadzībām. Tas attiecas praktiski uz visām mājas telpām: istabām, virtuvi un pat vannas istabu. Turklāt daži mūsdienu dizaineri apgalvo, ka dzīvniekiem piemīt stila izjūta un viņi estētiski novērtē savu vidi. Tāpēc, kad runa ir par nerātniem četrkājainajiem dzīvniekiem, ir pieejamas ekskluzīvas un pietiekami oriģinālas mēbeļu un interjera priekšmetu kolekcijas.

Uz fotoattēla: interjera fragments, ko veidojusi studija Cosy Flat.

Materiālu izvēle

Prasības. Veidojot savas mājas interjera dizainu, ņemot vērā pūkainā un ūsainā mājdzīvnieka intereses, jums jāpievērš pastiprināta uzmanība dažiem ļoti specifiskiem aspektiem. Viens no tiem ir Apdares materiālu nomenklatūras izvēle. Radības ar asiem nagiem un zobiem var būt ļoti neparedzamas. Tāpēc grīdas un sienu segumiem jābūt mehāniski un dinamiski izturīgiem. Izvēlieties arī paneļus, kas ir pilnīgi inerti pret ķīmiski agresīvām vielām. Jūs nekad nezināt, ko nemierīgs dzīvnieks var izliet uz grīdas vai uzšļakstīt uz sienām.

Lasīt arī  Būt vai nebūt: pilna gulta studijas tipa dzīvoklī

Grīdai. Ideāls materiāls šajā ziņā – Keramikas flīzes. Diemžēl to var izmantot tikai tehniskajās telpās ( virtuvē vai vannas istabā ) bet ne dzīvojamās telpās. Tātad, kā grīdas segums ir ieteicams izvēlēties linoleju vai dārgu korķa, atkarībā no finansiālajām iespējām. Starp citu, paklāju, paklāju un mīksto kažokādu materiālu klātbūtne dzīvoklī būs īsta paradīze mājdzīvniekam, bet tās īpašniekiem kļūs par pastāvīgām galvassāpēm. Viss ir atkarīgs no pareizā kompromisa atrašanas. Piemēram, guļamistabā, dzīvojamā istabā vai bērnu istabā var izmantot izturīgu lamināta grīdas segumu. Četrkājainajam draugam šī iespēja noteikti patiktu tas ir silts un ērts.

Sienām. Attiecībā uz sienām jūs varat izmantot plastmasas paneļus, kurus ir diezgan grūti sabojāt, taču tos ir viegli tīrīt, tie nesatur patogēnus savienojumus un ir estētiski pievilcīgi.

Tekstila. Ir zināms, ka kaķa mīļākā "rotaļlieta" ir kaķu pakaišu kaste dzīvnieki ir paredzēti aizkaru, galdautu, tilla un citu tekstilizstrādājumu izgatavošanai. Taču bez tiem neviens interjers nevar izskatīties harmoniski. Risinājums varētu būt šāds. Žalūzijas ir piemērotas logiem, mīkstajiem pufiem, krēsliem un dīvāniem Slidenas drānas uz sintētiskās bāzes. Dzīvnieki tiem neuzticas, tāpēc tie izvairās no šiem materiāliem.

Šāda pieeja interjera dizainam nogalina trīs zaķus ar vienu šāvienu. Pirmkārt, vide vienmēr izskatīsies stilīga, tīra un kārtīga neatkarīgi no kaķa lieluma vai temperamenta. Otrkārt, tas sniedz jums sirdsmieru un nodrošina jūsu mīļotā mājdzīvnieka prieku.

Attēlā: Mājdzīvnieku gulta B19/DB/ST Frulli bed by PATINA.

kaķu kāpnes

Veidojot ērtu un funkcionālu interjeru, varat iet vēl tālāk, ņemot vērā kaķa vajadzības. Piemēram, kaķiem no šiem atzītajiem alpīnistiem dzīvnieku valstībā – Mūsdienu dizaineri piedāvā interesantu, oriģinālu un pavisam viegli īstenojamu risinājumu īpašu soļu veidā, lai palīdzētu dabiskajam medniekam apmierināt viņa dabiskos instinktus, neradot īpašniekiem nevajadzīgu neapmierinātību. Šādas struktūras uzstādīšana neprasa būtiskas izmaiņas interjera dizainā, bet padara pūkainu plēsēju laimīgu.

Lasīt arī  Vienkārši atkārtojiet: vannas istaba hedonistam

Šī konstrukcija ir kāpnes un šķērssijas, kas izvietotas dažādos augstumos un attālumos, kas ir pietiekami lieli, lai kaķis varētu pārlēkt no vienas vietas uz otru. Nav šaubu, ka nemierīgais dzīvnieks nepaliks vienaldzīgs pret viņam interesantu interjera inovāciju. Viena no šo komerciāli pieejamo konstrukciju priekšrocībām ir tā, ka nepieciešamības gadījumā tās var viegli demontēt un uzstādīt jebkurā ērtā vietā. Mājdzīvniekam nav nekāda riska savainoties, un īpašniekam nav jāuztraucas par mēbeļu stāvokli. Kaķim tas ir- suverēnu mājvietu, kur viņa var darīt, ko vēlas, nekaitējot apkārtējai videi.

Attēlā: Dedon Mini Nestrest piekaramā suņu gulta.

Naktsskapītis četrkājainajam draugam

Savukārt suņiem un kaķiem ideāls risinājums ir īpašs naktsskapītis, kas ir gudrs un efektīvs mūsdienīgs interjera dizaina risinājums. Patiesībā tas ir tikai parasts naktsgaldiņš, kas bieži kalpo kā kafijas galdiņš guļamistabā. Tie var būt aprīkoti ar nakts apgaismojumu, svaigi spiestu avīzi utt.. Tas ir neparasts ar to, ka apakšējais plaukts kalpo kā gulta mājdzīvniekam.

Ideālā gadījumā tam vajadzētu būt režģu piebūvei vai slēgtai kabīnei ar durvīm. Jebkurā gadījumā četrkājainais draugs tur jutīsies ērti un vienmēr varēs atrasties saimnieka tuvumā. Tas var nebūt piemērots lieliem suņiem, piemēram, Ņūfaundlendas, aitu vai bernardīnam, taču tas noteikti labi derēs mazākiem mājdzīvniekiem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: