Kas jāzina par saliekamo krēslu: 11 lietas, kas jāņem vērā

Kādi ir kritēriji saliekamajam sēdeklim, kas paredzēts viesu uzņemšanai pilsētas dzīvoklī, atpūtai dārzā vai piknikam laukos?? Vai tie ir ērti un droši?

Dizains

1. Maksimālais svars, ko krēsls var izturēt. Ja tas nav uzdrukāts uz paša produkta, jautājiet pārdevējam: izturība ir atkarīga no "izturības" Modeļi.

2. Mehānisma kvalitāte. Skrūvēm jābūt stingri piestiprinātām, un konstrukcija nedrīkst kļūt vaļīga. Ja saliekamie krēsli ir aprīkoti ar bloķēšanas mehānismu, pārbaudiet, vai "darbojas", cik labi tas novērš "popping.

Par Home

4. Grīdas aizsardzība. Lielākās daļas saliekamo krēslu rāmji ir izgatavoti no metāla caurulēm. Lai nesabojātu grīdu, atveres apakšā jāpārklāj ar plastmasas vai gumijas pārklājumu.

5. Kompakts. Nelielam dzīvoklim vislabāk ir izvēlēties saliekamos krēslus ar reālām uzglabāšanas iespējām. Viskompaktākie modeļi sastāv no rāmja, sēdekļa un šauras atzveltnes dažreiz vienkārši rāmja formā. Trīs vai četrus no šiem sēdekļiem var novietot aiz skapja vai kādā no tā sekcijām.

6. Estētika un komforts. Metāla krēsli ar polsterētu sēdekli un atzveltni maksā dārgāk nekā cietās plastmasas krēsli, taču tie izskatās skaistāk un ir ērtāki. Pārdotākais apdares materiāls — Mākslīgā āda ( neaizmirstiet pārbaudīt tās šūšanas kvalitāti ). Salokāmie masīvkoka rāmja krēsli ar polsterētiem polsterējuma audumiem klasiskiem interjeriem. Mājā ar augstiem plauktiem, trepju krēsls ( bet visas tā daļas būs stīvas ).

 • Andreu World krēsls Brisa
 • Aprīļa krēsls no Zanotta rūpnīcas
 • Fol.D krēsls no xO factory
 • Emu krēsls Snooze 208.

  Krēslu izvēle

  Saliekamais krēsls Air-Chair no Magis Air-Family kolekcijas Tambu 186-X1-73 bāra krēsls no Stanley Furniture kolekcijas Archipelago Stitch krēsls no Cappellini Stitch kolekcijas
  Lasīt arī  CIFF izstāde Milānā
  Novērtējiet rakstu
  ( Vēl nav neviena vērtējuma )
  Lace Kalnins

  Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

  Pievienojiet komentārus

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: