Divu guļamistabu dzīvoklis mājā G-5i: Romana Klementjeva projekts

Pēc kā atšķiras standarta mājoklis? Zemi griesti, mazas istabas, šauras virtuves un mazi gaiteņi. Vai ir iespējams mainīt un pārveidot dzīvokli par mājīgu un ērtu dzīves telpu??

Informācija par dzīvokli: tipisks 2-istabu dzīvoklis 42,6 kv.m. m atrodas 8 stāvu ēkas sērijas G-5 5. stāvā un.

Īpašnieki: Jauna māte un dēls, 9 gadi.

Klientu vēlmes: interjers modernā stilā, katram ģimenes loceklim personīgā telpa.

Standarta divu guļamistabu plānojums.

Standarta dizaina projekti standarta dzīvokļiem parasti nav spīdēt ar dažādību- klienti visbiežāk pieprasa apvienot virtuvi un dzīvojamo istabu. Bet ne šī dzīvokļa īpašnieki, viņiem vairāk rūp personīgā telpa. Tāpēc virtuve ir palikusi izolēta, bet viesu zona ir ierīkota guļamistabā. Telpa var būt neliela, taču, pateicoties pareizai zonēšanai un iekārtojumam, tā izskatās ļoti plaša. Tur ir guļamtelpa, vieta, kur sagaidīt viesus un glabāt drēbes, un pat liela bibliotēka.

Telpā nav daudz dabiskās gaismas, tāpēc mēbeles, sienas un grīdas segums ir veidoti gaišās krāsās, un gaismu piešķir arī LED apgaismojums un spīdīgās virsmas. Griesti ir zemi, tāpēc tos rotā venēciešu apmetums, un telpā ir daudz jumta logu, lai to nedaudz "paceltu" griestiem un sarežģītību ar apmetuma apjomu.

Tipiskā vienistabas dzīvokļa dizains ir nedaudz mainīts, likvidējot sienu, kas atdala virtuvi no gaiteņa, tādējādi padarot virtuvi plašāku.

Virtuvi un gaiteni savieno mēbeļu siena, kas no gaiteņa stiepjas uz virtuvi.

virtuves mēbeļu lineārais izkārtojums atvēlēja vietu ēdamistabai.

Viena no viesu zonas sienām ir paredzēta oriģinālajam plauktu blokam.

Iepretim gultai ir ietilpīgs skapis.

Bērnu istaba ir veidota tā, lai tajā būtu iekļauts minimālais bērnam nepieciešamo priekšmetu klāsts Darba galds, gulta, drēbju glabāšanas vieta un pat televizors.

Lasīt arī  Kā pārvērst darbistabu par vienistabas dzīvokli, neceļot sienas

Galds, kā tam arī jābūt, atrodas pie loga.

Bērnu istaba ir iekārtota iespējami gaišos toņos tas attiecas gan uz mēbelēm, gan sienu un grīdas apdari.

Bērnu istaba ir aprīkota ar dažādu zonu apgaismojumu.

Pēc dzīvokļa īpašnieku lūguma vannas istabā tika ierīkota dušas kabīne, nevis apjomīga vanna.

Vannas istabas sienas klāj lielformāta flīzes, dušas zonā – marmora flīzes.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: