Divu guļamistabu pārveidošana par trīs guļamistabu: Aleksandras Fedorovas projekts

Pārveidot dzīvokli par sava veida komunālo dzīvokli ar mazām istabiņām – nav īsti lietderīgi. Istabu skaita palielināšana ir lietderīga tikai tad, ja to ļauj dzīvokļa platība. Piemēram, 110 kv. Ideāla vieta eksperimentiem.

Pievienojot balkonu, guļamistabā var izveidot stilīgu atpūtas zonu.

Informācija par dzīvokli: 110 kvadrātmetru 2 guļamistabu dzīvoklis. M in Euroļevskoje Predmestje Dzīvojamais komplekss.

Dzīvokļa īpašnieki: Jauns pāris.

Klienta vēlmes: atrast vietu mācību kabinetam, iekārtot modernu interjeru ar ekominimālisma elementiem.

Divistabu dzīvokļa plānojums, kas pārveidots par trīsistabu dzīvokli.

Dizaineri Aleksandru Fedorovu uzrunāja dzīvokļa īpašnieki, kura kopējā platība ir 110 kvadrātmetri. . Viņi nebija apmierināti ar divistabu dzīvokļa plānojumu, jo tā lielums ļāva izveidot vairāk istabu.

Dizaineris ir ierosinājis savienot balkonus, lai vēl vairāk palielinātu dzīvokļa dzīvojamo platību. Virtuvi var apvienot ar viesistabu, un atlikušo telpu var pārveidot par kabinetu.

2-istabu dzīvokļa plānojums ļāva pārkārtot arī mitruma zonas. Līdz ar to dzīvoklī ir divas vannas istabas – kapteinis un viesis. Virtuves tehnika ar līnijām atvēl vietu plašai viesu zonai. Guļamistabā ir plaša garderobe un atpūtas zona uz balkona pjedestāla.

Ieejas halle, tāpat kā citas telpas, ir ieturēta gaišos toņos, tikai ieeja garderobē ir akcentēta.

Šī projekta izcilība ir dīvāns, kas iebūvēts virtuves salā. Arī pati virtuves sala ir kļuvusi par daudzfunkcionālu struktūru – tajā ir pat vieta grāmatu glabāšanai.

Salu virtuves daudzfunkcionālais pielietojums ļauj ietaupīt vietu Galu galā tas var kalpot arī kā papildu darba virsma, ēdamgalds, uzglabāšanas sistēma.

Daļa virtuves "salas" virs savienotā balkona pjedestāla – sava veida bāra.

Arī birojs nav tik vienkāršs – to var izmantot gan darbam ar datoru, gan lasīšanai vai ģimenes tikšanās reizēm.

Lasīt arī  Gulta pie griestiem un citas idejas mazam dzīvoklim

Asimetrija glabāšanas sistēmas dizainā padara telpu mazāk formālu un stingru, bet interesantāku un dinamiskāku.

Šokolādes brūna abstrakta apdruka uz sienas, kas seko sienas skapja garenvirziena līnijai, piešķir telpai kārtību.

Liela panorāmas stikla atvērums starp guļamistabu un vannas istabu. Tas ļāva ielaist vannas istabā dabisko gaismu un padarīt guļamistabu plašāku.

Varat pamanīt, ka vannai un izlietnei ir ne tikai vienāda krāsa, bet arī līdzīga forma.

Vannas istabā uzstādīta piekaramā tualete. Šāda santehnika ir gracioza un funkcionāla un lieliski iederas modernā stilīgā interjerā.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: