Art Deco stila mezonets: Elena Zorina projekts

Mūsdienās divstāvu dzīvokļi nekustamā īpašuma tirgū ir tikpat populāri kā dzīvokļi modernās jaunbūvēs. Tas ir pilnīgi saprotami: plašas telpas, kas izvietotas divos līmeņos, ir lielisks materiāls dizaina ideju īstenošanai.

Abus logu līmeņus atdala kaltas dzelzs režģis. Aizkaru stienis ir veidots balkona margas formā un pilda ļoti svarīgu funkciju – šādas masīvas detaļas aizpilda plašās dzīvojamās istabas apjomu.

Dzīvokļa detaļas: Divstāvu dzīvoklis Rīgas vecajā rajonā, 16 stāvu ēkas pēdējā stāvā.

Dzīvokļa īpašnieki: māte, meita, vecmāmiņa.

Klienta vēlmes: Art Deco stils un spilgtas krāsu kombinācijas.

Mezoneta plānojums: pirmais stāvs

Divstāvu divstāvu dzīvokļa pagraba stāva plāns: augšējais stāvs

Ar ko atšķiras divstāvu dzīvokļa izkārtojums? Tie ir lieli un labi izplānoti, un parasti atrodas ēkas augšējos stāvos, no kurienes paveras iespaidīgs skats uz pilsētu. Parasti divstāvu dzīvokļu izkārtojums parasti ir šāds: pirmais stāvs ir sabiedriskā zona, bet augšējais stāvs ir pilnībā rezervēts dzīvokļa īpašnieku privātai dzīvei.

Dizainere Elena Zorina savā projektā lauza tradīcijas, pārceļot viesu zonu uz pirmo stāvu. Pēc klienta lūguma tika atdalīta dzīvojamā istaba un virtuve, un dzīvojamās istabas platība ir ( 60 m², kas jau ir diezgan liela. . ) savienots ar zāli. Rezultāts ir grandioza un viesmīlīga telpa, kas veidota kā vienots.

Būvējot kāpnes, kas savieno abus dzīvokļa līmeņus, radās šāda problēma: celtnieki bija projektējuši īsas kāpnes, kas nozīmēja ļoti stāvas kāpnes. Tāpēc mums nācās sazināties ar iestādēm, lai apstiprinātu atvēruma paplašināšanu, un galu galā tas tika ievērojami paplašināts un pagarināts.

Par dekora pamatu tika ņemts Art Deco stila līstes ornaments. Tās atbalsis var atrast gan kaltā dzelzs kāpņu margās, gan logu rāmjos, gan marmora grīdas rotājumos, gan profilētajos paneļos viesistabā. Visi dekoru attēli ir veidoti pēc autora skicēm.

Lasīt arī  Pēdējais magnāts
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: