Lasiet zem dušas!

Gaismas un ūdens kombinācija jaunajā Nendo kolekcijā, kas radīta zīmolam Axor.

WaterDream apvieno dušas un gaismas ķermeņu īpašības. Piekaramie gaismekļi un stāvlampas kalpo kā dušas galviņas. Ūdens straumes padara gaismas starus taustāmus. Vannas istabas un dzīvojamās istabas robežas ir pārvietotas pārinterpretēt. Ar WaterDream kolekciju varat peldēties zem lampas vai lasīt grāmatu dušā.

Japāņu dizainers Oki Sato ( Oki Sato ) sniedz jaunu redzējumu par telpu;. Nendo dibinātājs ir radījis divu arhetipisku priekšmetu hibrīdu, kas atrodams ikvienā mājoklī. Axor ( Hansgrohe ) zīmols ir daļa no plašās WaterDream instalācijas. Izmantojot šo tendenci, Hansgrohe atklāj dušas sistēmu potenciālu un no jauna definē tās mūsdienu dizaina kontekstā.

Lasīt arī  Dyson žāvētājs ir klusāks
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: