Leroy Merlin iepazīstina ar jauniem glabāšanas risinājumiem un pakalpojumiem

Mājokļa un dārza hipermārketu tīkls Leroy Merlin ir atjauninājis savu mājas uzglabāšanas produktu un pakalpojumu klāstu.

Sortimentā ir divi jauni modeļi jaunas saliekamās mēbeles un apģērbu uzglabāšanas risinājumi, Tekstilizstrādājumi, grāmatas, darbarīki, rotaļlietas un citi sīkumi. Tagad pieejami arī jauni projektēšanas, montāžas un uzstādīšanas pakalpojumi garderobes telpām un uzglabāšanas sistēmām. Produktus un pakalpojumus var pasūtīt, apmaksāt, kā arī tiešsaistē vai ar lietotnes starpniecību pieteikt inspektoru, kas ierodas klātienē.

Modernizētajā klāstā ietilpst daudzfunkcionālo mēbeļu komplekti, ko var kombinēt ar dažādām kastēm, groziem un uzglabāšanas piederumiem.

Viena no pamanāmajām jaunajām funkcijām ir atjaunotais "Turin" drēbju skapju klāsts. Pievienotas 6 jaunas konfigurācijas 2 krāsās. Skapja platumam ir divas versijas: 120 un 180 cm. 60 cm dziļi "Turīnas" skapji aprīkots ar vairāk plauktiem un uzglabāšanas skapjiem. Šim klāstam ir pieejamas divas apdares – balta un "hikorija džeksona ozola". Pieejamas veramās un bīdāmās durvis ar atbilstošu skapja dizainu vai ar spoguļa virsmu. Lielās atvilktnes ļauj skapjus izmantot kā pieejamu un universālu risinājumu kumode un skapis vienā gabalā.

Ērtu mācību vidi nodrošina vēl viena jauna funkcija rakstāmgaldi "Milan", izgatavots divās krāsās balta un sonoma koka. Ir pieejama rakstāmpiederumu un sīkrīku atvilktne. Tagad ir pieejama papildu virsbūve, kurā var ievietot datora monitoru vai piezīmjdatoru, lai nodrošinātu lielāku funkcionalitāti. Augšā ir papildu plaukts.

Skapju ar tīklu sistēmu klāsts ir papildināts ar jaunu krāsu matēts melns. Tagad ir vieglāk izveidot režģa uzglabāšanas sistēmu, kas atbilst mūsdienu interjera stilam Rūpnieciskie, bēniņu un citi.

Ir ieradušies jauni piederumi un uzglabāšanas konteineri. Ziemassvētku rotājumiem ir paredzēti īpaši uzglabāšanas konteineri ar sadaļām, kurās ir ievietotas populāru izmēru Ziemassvētku rotājumi.

Lasīt arī  Nododiet to jauniešiem!

Piedāvājumā ir jaunas krāsainas atkritumu urnas, plastmasas atkritumu urnas bērnu istabām ar aktuālām apdrukām, tostarp populāru multiplikācijas filmu varoņi. Īpaša uzmanība tiek pievērsta atkritumu urnu un grozu klāsta atjaunošanai, sniedzot jums iespēju atrast harmonisku produktu kombināciju. 2022. gadā starp glabāšanas piederumiem būs vairāk produktu ar ekomarķējumu, kas uzsver minimālu ietekmi uz vidi.

Spaceo regulējamā uzglabāšanas sistēma un jauni plauktu balsti un trauki, kas paredzēti saimnieciskām vajadzībām, ir iekļauti nedzīvojamo ēku uzglabāšanas segmentā.

Leroy Merlin būtisks notikums — atbalsts klientiem jebkuras sarežģītības renovācijas projektos. No 2020. gada dažas glabāšanas sistēmas, piemēram, iebūvējamās garderobes un Lionas moduļu sistēma, ar "Storage" komandas palīdzību var izstrādāt bez maksas.

2022. gadā pakalpojumu klāsts tiks papildināts ar metāla plauktu montāžu. Izlietni varat pasūtīt un apmaksāt tiešsaistes veikalā, izmantojot produktu katalogu, kur tagad varat pasūtīt speciālistu, kas veiks mērījumus un uzstādīšanu.

Lai iedvesmotu pircējus, departaments'Uzglabāšana» Jauni instalācijas komplekti ir pārstrādāti, piedāvājot ērtus un daudzpusīgus risinājumus, kurus var kopēt vai izmantot kā pamatu savam dizainam.

Ir parādījies jauns produktu karšu veids "Komplekti". Marķējums norāda, ka sortimentā ir arī citi produkti, kas ir saskaņoti ar izvēlēto produktu. Modulārā Lyon skapju sistēma ir pieejama tiešsaistē un izstāžu zālē, kā arī ir viegli atrodami šādi elementi, kas ir saderīgi.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: