Leroy Merlin atjaunina sortimentu

Leroy Merlin, Latvijas lielākais mājokļu un lauku labierīcību hipermārketu tīkls, iepazīstina ar jauniem vannas istabu dizainparaugiem un atjauninātu piederumu klāstu.

Leroy Merlin komanda ir ņēmusi vērā klientu atsauksmes un izstrādājusi jaunu produktu klāstu, lai radītu harmonisku vannas istabas interjeru. Tuvākajā laikā mūsu klienti varēs iepazīties ar profesionālu dizaineru izstrādātiem interjeriem sešos stilos, «Tiffany's, «Dizains, «Klasika, «Tropos" un "Jūra". Gatavie risinājumi ietver flīzes, vannas, dušas, jaucējkrānus, mēbeles, sanitārtehniku un piederumus.

Mazumtirgotājs 2018. gadā pilnībā atjaunos savu dekoru produktu klāstu. Šīs sistēmas pamatmērķis ir.. lai iegūtu visu pārstāvēto preču un dekoru kombināciju. Tas nodrošina klientam pilnīgu risinājumu par pieņemamu cenu.

Lasīt arī  Villeroy & Boch krāsu akcenti
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: