HP iepazīstina ar risinājumiem uzņēmējdarbībai

Jaunās HP mobilās ierīces un piederumi aizsargā uzņēmuma informāciju un palielina produktivitāti.

HP prezentēja deviņas jaunas mobilās ierīces uzreiz kopā ar papildu piederumiem. Tās ir izstrādātas, lai optimizētu uzņēmējdarbības procesus. Tie ir piemēroti visām nozarēm: izglītībai, pakalpojumiem, veselības aprūpei, mazumtirdzniecībai u. c.. Jaunā līnija ietver planšetdatorus un 2-in-1 ierīces ar Microsoft Windows operētājsistēmu un Android™ produktiem no Google. Visi tie ļauj darbiniekiem būt mobilākiem un produktīvākiem ārpus biroja. Ar iebūvētām informācijas drošības funkcijām, kas nodrošina uzņēmuma datu drošību.

Jaunajos HP Pro Slate 8 un HP Pro Slate 12 modeļos ietilpst Biznesam draudzīgas Android planšetdatorprogrammas ar augstas izšķirtspējas displejiem. HP Duet Pen- ir komplektā ar tiem Digitālā pildspalva rakstīšanai uz planšetdatora ekrāna un uz parastā papīra. HP Elite x2 1011 G1- Transformatora modelis, kas ļauj viegli pārveidot planšetdatoru par piezīmjdatoru vai ultrabook. HP Pro Tablet 408 G1- planšetdators par pieņemamu cenu. HP ElitePad 1000 G2 veselības aprūpes planšetdators – Planšetdators medicīnas iestādēm. HP ElitePad 1000 G2 izturīgs planšetdators- Planšetdators pastiprinātā korpusā, kas paredzēts rūpniecības darbiniekiem. Un HP Pro Tablet 10 EE ( Windows ) un HP Pro Slate 10 EE ( Android ) ar īpaši izturīgu dizainu un aizsardzību pret ūdeni un putekļiem.

Lasīt arī  Dell iepazīstina ar jauniem jaudīgiem produktiem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: