...

30 dažādi lustru modeļi guļamistabām

Guļamistabā var novietot lustru, nepaļaujoties uz draugu viedokli. Vai tas ir klasisks lustras modelis romantiskā stilā, vai moderns dizaina modelis – izvēle ir jūsu ziņā.

  • no 30

Izsmalcināta apdare

Guļamistaba Telpa, kurā valda īpašnieku gaume. Ir grūti iedomāties, ka būtu ieteicams izmantot pompozas, pārspīlētas lustras vai lustras bez difuzoriem. Drīzāk priekšroka tiek dota romantiskas klasikas stila vai neparasta dizaina modeļiem guļamistabās. Tātad lustras guļamistabām mūsu fotoattēlu izlasē graciozs, dekoratīvs un satriecoši skaists.

Guļamistabas lustras par savu maģisko izskatu ir pateicīgas talantīgu dizaineru iztēlei; tās ir radījuši amatnieki, izmantojot gan senas apdares tehnikas, gan jaunākās tehnoloģijas. Starp guļamistabas lustras fotoattēlā jūs atradīsiet klasiskus modeļus, art deco lustras, kā arī kristāla lustras reinterpretācijas, izmantojot jaunās tehnoloģijas un oriģinālus ultra modernus modeļus. Guļamistabas lustras ir aprīkotas ar dažāda veida lampām, tāpēc jūs varat brīvi izvēlēties dažādus apgaismojuma apstākļus.

Ražotāji pēc klientu pieprasījuma var veikt izmaiņas guļamistabu lustru izskatā: pielāgot dizainu, palielināt difuzoru skaitu, izgatavot izstrādājumu no noteiktiem materiāliem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Dainis Juris

    Kādi ir vispopulārākie lustru modeļi guļamistabām šobrīd? Kādiem dizainiem un krāsām cilvēki visbiežāk dod priekšroku? Vai ir kādi jaunāki trendi šajā jomā? Kā izvēlēties lustru, kas kopskaņotu ar mēbeļu stilu un guļamistabas atmosfēru? Kāda ir vidējā cena par lustru piemērotu guļamistabai?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus