Nakts apgaismojums: 6 idejas un 29 iedvesmojoši piemēri

Kas varētu būt vienkāršāk: pie galvgalda piestipriniet pāris gaismas ķermeņus. Taču apgaismojuma dizaineri iesaka vismaz sešus dažādus apgaismojuma scenārijus zonai ap gultu. Izpētiet un izmantojiet savā interjerā!

Stāvlampa pie galvgalda

Mēs jau esam aktualizējuši jautājumu par to, cik augstai jābūt lustrai pie gultas? Atgādinājums: ideālā vērtība ir 1.3-1.5 metri. Lielākā daļa mūsdienu stāvlampu ir. Izmantosim tās priekšrocības Tradicionālās galda lampas aizstāšana ar stāvlampu. Un nav nepieciešams izveidot pāra kompozīciju: ielieciet stāvlampu tikai tās personas pusē, kura faktiski lasa grāmatas gultā.

Izgaismojot brānus

Ja jūs patiešām lasāt gultā, nav nekā ērtāka par lampu, kuras stāvokli var regulēt. Piemēram, elastīgās rokas brāķis uz teleskopiskās kājas. Ja vienkārši vēlaties palielināt gaismas līmeni telpā, varat vienkārši novietot brānus virs galvgalda. Šajā gadījumā tie var būt jebkādas formas.

milzu galda lampas

Šķiet, ka pat tik triviāla recepte varētu būt lielisks veids, kā telpā ienest gaismu Lampu pāri uz naktsskapīšiem Dizaineri savos projektos izmanto. Bet pievērsiet uzmanību ķermeņu izmēram: tās nav miniatūras lampas, bet gan ierīces – milži. Gaismas avota augstums attiecībā pret matraci ir īstais, un tas ieskicē telpu.

  • Gaismeklis Cindy by Kartell Cappellini acu ēnas Lampa Wentworth Single 07174 by Eichholtz
Lasīt arī  Guļamistaba. Uzmanības centrā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: