Dārgā mozaīka

Sicis ir skaidri pierādījis, ka mozaīka var rotāt ne tikai interjeru, bet arī cilvēku, un ir prezentējis savu pirmo rotaslietu kolekciju.

Itāļu mozaīkas zīmolu Sicis tik bieži salīdzina ar juvelierizstrādājumiem, ka sienas flīžu sērijas "cilvēks" izlaišana ir izraisījusi diezgan daudz strīdu Bija tikai likumsakarīgi, ka juvelierizstrādājumi bija jāprojektē un jāizgatavo tā, lai tie atspoguļotu gaismu virtuvē. «Pirmais norītis jauna līnija ir aproču piespraužu sērija – gan stingrās ģeometriskās formās, gan tauriņu, ziedu, vēdekļu, ķirzaku un dienzirdziņu formās.

Radītāji apgalvo, ka iedvesmojušies no 18. gadsimta mikromozaīkas tehnikām. Tā nodrošina detalizētu informāciju, izmantojot ļoti mazus mozaīkas fragmentus.
Papildus mozaīkai ir izmantoti vairāku krāsu zelts, dārgakmeņi un pusdārgakmeņi.

Lasīt arī  Normann Copenhagen laiž klajā dizaina skrejlapu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: