Garderobes pildīšana: sarežģīta un dārga

Ja jūsu garderobes budžets ir liels, varat atļauties iegādāties funkcijas, kas jūs iepriecinās katru dienu, atverot garderobi vai ienākot ģērbtuvē. Apskatiet mūsu klāstu.

Par ko maksāt "papildus" nauda?

Komforts un skaistums. Lūk, divi no galvenajiem iemesliem, kāpēc iegādāties dārgu skapi, iebūvētu skapi vai garderobes plauktu. Tātad tiek iegādāts stabs ar pacelšanas mehānismu, lai pakarinātu lietas uz pakaramajiem zem griestiem un jums nebūtu pēc tām jāsniedzas… Un izgaismotās atvilktnes ar stikla fasādēm ir ne tikai skaistas, bet arī parocīgas Tie ļoti atvieglo pareizo preču atrašanu.

Garderobe ar iebūvētu datoru un mini bāru. Patiešām, kā gan citādi jūs varētu lielīties saviem Skype draugiem par veiksmīgo iepirkšanos?!

Profesionālie triki – bez kā nevar iztikt? Pirms atbildat uz šo jautājumu, labi apskatiet savu garderobi ( ko vēlaties uzglabāt ) vismaz aplēsiet uzvalku, kreklu, trikotāžas, apakšveļas skaitu. Neaizmirstiet garus apģērbus, kleitas. Padomājiet par apaviem, sezonas virsdrēbēm, gultas veļu, bagāžu ( somas un čemodāni ). Šie sagatavošanās darbi ne tikai ļaus jums ērti uzvilkt VISAS drēbes, bet arī optimizēs jūsu garderobes pildījumu izvēli.

Montāžas triki – bez kā nevar iztikt? Pirms atbildat uz šo jautājumu, jums vajadzētu rūpīgi izpētīt savu garderobi ( ko grasāties uzglabāt ) vismaz aptuveni noteikt uzvalku, kreklu, trikotāžas apģērbu, apakšveļas skaitu. Neaizmirstot par garajām kleitām, kleitām. Neaizmirstiet par apaviem, sezonas virsdrēbēm, gultas veļu, bagāžu ( somas un čemodāni ). Šie sagatavošanas darbi ne tikai ļauj ērti sakārtot VISAS drēbes, bet arī optimizē jūsu garderobes izvēli.

Paslēpt

Super plaukti

Plaukti ar statīviem un apgaismotiem plauktiem. Atvērtie plaukti skapī vai garderobē var izraisīt drēbju kaudzes slīdēšanu. Lai atrisinātu šo problēmu, plaukti ir aprīkoti ar apmalēm. Skaidrs, ka šādi funkcionālie modeļi maksā dārgāk nekā parastie.

Lasīt arī  12 stūra skapji

Sākotnējais risinājums izgaismotie plaukti. Stikla modeļi tiek izgaismoti no sienas apakšas ( spuldze ir paslēpta vākā, kas atbalsta plauktu ). Dažkārt koka plaukti ir aprīkoti ar gaismas diodēm, lai būtu vieglāk atrast meklēto preci.

Iekšēji apgaismota garderobes skapja izmantošana ir daudz ērtāka. Viena iespēja – plauktu apgaismojums.

Īpašas atvilktnes

Augsti specializēts. Ļoti funkcionālas uzglabāšanas atvilktnes atsevišķiem priekšmetu veidiem, piemēram, vīriešu krekli. Tiem ir apkakles augstums. Krekli nemizojas, jo katrs no tiem tiek glabāts atsevišķā atvilktnē.

Ļoti noderīgs ir arī pagarināmais modelis, kas veido plauktiņu jostām, kaklasaitēm un rotaslietām.

Dārgākās atvilktnes ar iebūvētu ledusskapi kosmētikai.

Specializētas uzglabāšanas vienības, kurās var glabāt gandrīz visu: kaklasaites, kreklus vai pulksteņu kolekciju.

 • Bruno Piombini garderobe 9094
 • Flexx drēbju skapja interjers no rūpnīcas Tagad! by Huelsta
 • METRICA 1 garderobes telpa METRICA 1, MisuraEmme, dizaina autors CRS MisuraEmme
 • Interluebke ģērbtuve S07, dizains: Kraeling Peter, Heide Rolf

Bruno Piombini 9094 drēbju skapis.

Plaukti un pakaramie

Zem griestiem. Ļoti ērti, bet dārgi stieņi ar pacelšanas mehānismu, tā saukto lifts. Tie ļauj jums burtiski novietot drēbes zem griestiem. Lai noņemtu priekšmetu, nav jākāpj pa kāpnēm: stienis izstiepjas un nolaižas līdz vajadzīgajam līmenim.

Telpa "zem griestiem" vienmēr ir izšķērdēta. Izmantojiet stieni, ko vajadzības gadījumā var nolaist līdz acu augstumam un pēc lietošanas atkal "novietot augstu".

Svārkiem un biksēm. Vēl viens aksesuārs tiem, kam patīk komforts bikšu un svārku pakaramie. Tāpat kā tradicionālie pakaramie, tie ir pieejami garenvirzienā un šķērsvirzienā . Bikšu statīvi ar individuālu turētāju katram pārim ir ērtāki nekā tie, kur lietas ir pārmestas pāri šķērssienai ( tās var noslīdēt ). Līdzīgi mēteļu pakaramie ir pieejami atsevišķi kaklasaitēm, šallēm un jostām.

Sieviešu svārkus var novietot uz parastajiem mēteļu pakaramajiem ar skavām, bet vīriešiem ir pieejami īpaši piederumi, piemēram, kaklasaites turētāji biksēm un kaklasaitēm.

Lasīt arī  Kur iegādāties biroju lielveikalā: 2 stratēģiju salīdzinājums

Pēc pasūtījuma izstrādāts garderobes vai garderobes telpu pildījums:

 • Veļas mazgātava un žāvētājs. Ģērbtuvē drēbes ne tikai uzvelk, bet arī novelk. Kur tos novietot? Tiek piedāvāti metāla tekstilmateriālu maisiņi ( tie izstiepjas kā atvilktne ). Dažiem modeļiem ir divi nodalījumi Krāsainiem un baltiem objektiem.

Viss vienuviet. Lai gan pildījumu pārdod neatkarīgi no modeļa rāmja, labāk to meklēt tās rūpnīcas sortimentā, kas ražojusi jūsu izvēlēto skapi vai skapi. Pirmkārt, "sarežģīti" pasūtījumi tiek apstrādāti ātrāk. Otrkārt, tie var atšķirties atkarībā no uzņēmuma lieluma. Piemēram, Venero skapis no rūpnīcas Huelsta.

 • Aromatizētāja sadaļa. Īpašs nodalījums "atsvaidzināšanai" lietas, kas absorbējušas nepatīkamas smakas ( dūmi u. c. ). Sadaļas iekšpusē ir tvertne ar jaudīgu ventilatoru. Zem motora vāka atradīsiet atvilktni, kurā var ievietot smaržīgo eļļu aerosolus.
 • Konteineri. Īpaši pret putekļiem jutīgiem izstrādājumiem, piemēram, cepurēm. Izgatavojiet traukus no caurspīdīga stikla, plastmasas vai plēves stikla.
 • Kompakts gludināmais dēlis. Salocīts un glabāts atvilktnē, līdz nepieciešams gludināt kādu priekšmetu. Tas nav piemērots lielu priekšmetu sakopšanai.
 • Apavu statīvs. To parasti veido slīpi plaukti un turētāji katram pārim. Apavi uz tiem ir labi vēdināmi un paliek redzami Vienmēr ir viegli izvēlēties pareizo pāri.

Apavu plauktu piemēri.

 • Flexx drēbju skapja interjers no rūpnīcas Tagad! by Huelsta
 • Attrezzature interne no Feg rūpnīcas
 • Garderobe Traforo Bīdāmās durvis no rūpnīcas Benedetti Mobili
 • Armadiature skapis no rūpnīcas Megaros

Flexx drēbju skapja interjers no rūpnīcas Now! līdz Huelsta.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: