Spa&Wellness galerijā Neuhaus

Pirmā Maskavā SPA izstāde tika svinīgi atklāta Neuhaus galerijā Maliy Kaluzhskiy. Profesionālo aprīkojumu var izmēģināt, apmeklējot izstāžu zāli.

Jaunais izstāžu zāle ir veltīta "SPA guļamistabā". Šeit parādīti interjera un tehniskie risinājumi atpūtas un relaksācijas zonu apvienošanai. Visas ierīces var izmēģināt uz vietas. Protams, lai paņemtu tvaiku

Kompozīcijas pamatā ir saunas un labsajūtas iekārtas no nozares līdera, Vācijas ražotāja

Kristians Zīgers, slavenais vācu dizainers un uzņēmuma Sieger Design līdzīpašnieks, vadīja ekskursiju pa izstāžu zāli. Brāļi Zīgeri jau ilgu laiku sadarbojas ar zīmolu Dornbracht. Kristians vakara viesiem pastāstīja stāstu par Dornbracht jaunā dušas paneļa izveidi

Attēlā: Christian Sieger ( Sieger Design ).

Foto: Tatjana Dolbilova, Margarita Morozova ( Dornbracht ) Victor Schmidt ( Klafs ) Andreas Rodler.

Attēlam: Uwe Meyer ( Spa&Wellness ).

Lasīt arī  Konceptuālie mazgāšanas baseini
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Voldemārs

    Kas ir pieejami spa un wellness galerijā Neuhaus? Vai ir dažādi masāžas veidi un kādi ir to cenas? Kādas ir piedāvātās skaistumkopšanas procedūras? Vai ir iespēja rezervēt apmeklējumu iepriekš? Interesē arī daži ieteikumi vai atsauksmes par šo vietu. Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: