Roca galerija Sanpaulu un kļūs par septīto galeriju pasaulē

Roca galerija Brazīlijā, Sanpaulu pilsētā, pievienojas starptautiskajam galeriju tīklam, kas šobrīd darbojas Barselonā, Madridē, Lisabonā, Londonā, Šanhajā un Pekinā.

Brazīlijas arhitekte Fernanda Markeša ir izstrādājis mūsdienīgu un radošu telpu koncepciju, kas atspoguļo Brazīlijas tradicionālās arhitektūras iezīmes, piemēram, atvērtību, plūdumu un uzmanību pret apkārtējo vidi. Projektā izmantota iespaidīga augu motīvu, koka un stikla kombinācija.

Galvenais iedvesmas avots un koncepcijas pamatā ir Roca São Paulo galerija – Dabiskie elementi, kas izmantoti, lai apvienotu telpu un radītu komforta un mājīguma atmosfēru.

Stikla fasādi rotā grafiski attēlots Atlantijas okeāna mežs, aiz kura atrodas atsvaidzinošs ūdenskritums. Dizainā tiek izmantoti arī dabiski materiāli, piemēram, koksne no atjaunojamiem avotiem. Daudzfunkcionālā ēka, kas sastāv no trim savstarpēji savienotiem korpusiem, atradīsies Avenida Brasil, vienā no pilsētas simboliskākajām ielām.

Galerija Sanpaulu būs Roca Galleries radošā tīkla paplašinājums visā pasaulē. Telpas koncepciju izstrādājusi Fernanda Márquez, arhitektūras un dizaina speciāliste, kas saņēmusi četras starptautiskās nekustamā īpašuma balvas Americas un četras Itālijas AD balvas. Tādējādi Márquez pievienojas projektiem citās valstīs, tostarp OAB Estudio of Borja, Lucía and Carlos Ferrater ( Roca Barcelona Gallery ) Estudio de Arquitectura Lamela ( Roca Madrid Gallery ) Estudio Ferruz Decoradors ( Roca Lisboa Gallery ) Zaha Hadid ( Roca London Gallery ) Francesc Rifé Studio ( Roca Shanghai Gallery ) un Ma Yansong ( Roca Beijing Gallery ).

Roca galerijas koncepcija – Pastāvīgs dialogs ar nozares pārstāvjiem, jo īpaši ar tiem, kas atbalsta ideju par pastāvīgu attīstību un pilnveidi… Projektus veido vadošie arhitekti un dizaineri, kuri ņem vērā konkrētās valsts reālo situāciju un tirgus prasības, bet saglabā to pašu pamatfilozofiju. Šī pati filozofija ir tiešsaistes platformas rocagallery pamatā.com, kas pēta globālās tendences un kam ir vairāk nekā 30 starptautisku partneru.

Lasīt arī  Grohe pārvērš vannas istabu par spa
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: